Coś się stało w panelu dodawania manifestów

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
23.03.2014, 12:02    Pytanie
Czy ktoś z redakcji mógłby sparwdzić, dlaczego nie można dodawać manifestów?

Mimo odznaczenia "sonda (nie)" - nie znika ta możliwość. Dodatkowo - nie pojawiają się kluby plus ligi w momencie ich wpisywania w odpowiednią rybryczkę.

http://image(...)oqzt.jpg

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
23.03.2014 13:02    #1
Wciąż to samo. Sprawdzi ktoś?

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2014 17:02    #2
Nie wiem jak tam z manifestami, ale podbijam drugi zaczęty temat przez kolegę,że nie można wpisać sobie klubu i ligi,w czasie,gdy chce się dodać nową karierę w swoich profilach.
TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
23.03.2014 17:50    #3
Wciąż jest ten sam błąd o którym pisałem na początku. Coś stało się z tym panelem - nie można dodać manifestu, nie można odznaczyć ""sonda-nie" oraz nie można wpisać klubu i ligi.

http://imagi(...)oqzt.jpg

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2014 18:09    #4
Moim zdaniem nie na sensu co chwilę o tym pisać. Jeśli przeczyta do odpowiednia osoba, to na pewno tą rzecz naprawi.
TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
23.03.2014 18:13    #5
Co jaką chwilę? Pisałem pięć godzin temu!

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
25.03.2014 11:11    #6
Problem nareszcie usunięty - wszystko działa jak należy. Dziękuję.

 Radzior Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2014 16:08    #7
mam prośbę, czy mógłbyś mi napisać jak mam dodać karierę w fm 2013 tu na stronie? Napisałem sobie w karierę rzem ze zrzutami ekranu z fm 2013. Gram klubem Mariehem SK z drugiej ligi szwedzkiej, ale ja dodaję klub i ligę w czasie dodawania kariery to cały czas mi się pojawia "wymagane pole jest puste" drugi problem jest taki, że w okienku "opis kariery" wpisuję tekst, ale nie wiem jak zrobić żeby w niektórych miejscach między tekstem wstawić screeny z gry. Proszę pomóż.

 Radzior Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2014 09:26    #8
[quote="Radzior"]mam prośbę, czy mógłbyś mi napisać jak mam dodać karierę w fm 2013 tu na stronie? Napisałem sobie w karierę rzem ze zrzutami ekranu z fm 2013. Gram klubem Mariehem SK z drugiej ligi szwedzkiej, ale ja dodaję klub i ligę w czasie dodawania kariery to cały czas mi się pojawia "wymagane pole jest puste" drugi problem jest taki, że w okienku "opis kariery" wpisuję tekst, ale nie wiem jak zrobić żeby w niektórych miejscach między tekstem wstawić screeny z gry. Proszę pomóż.[/quote]

hurrra już działa. Nie wiem komu, ale dziękuję wszystkim przedstawicielom CMREV:)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.