Grają jak partacze !

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.03.2014, 09:04    #1
Witajcie.Pewnego czasu postanowiłem przejąć zespół z 6 ligi angielskiej i udało mi się doprowadzić do 4 poziomu rozgrywek ale grają jak partacze.Graczy mam dość dobrych jak na ten poziom ( umiejętności od 3 gwiazdek wzwyż ) i trenerów na co najmniej 3,5 i wzwyż do maksymalnie 4,5 gwiazdki ale baza treningowa jest dość podstawowa.Udało mi się 2 razy awansować ale stoję i piłkarzom co jakiś czas spadają atrybuty i trenerom również.Jak myślicie ta baza treningowa może być trefna ? dodam ze jej wartość jest w granicach 2 gwiazdek czyli na moje oko dość słaba chociaż pałętam się w tej 4 lidze i prawie bym awansował ale przegrałem w barażach a teraz ( od 2 sezonów ) mój zespół gra fatalnie :| Staram się szukać dobrych trenerów ale wszyscy wiemy jak to z nimi jest i muszę grać tym co mam.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 lipeusz Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.03.2014 21:33    #2
Może spadały im atrybuty ze względu na półzawodowe kontrakty? W 1 sezonie w 4 lidze twój zespół miał niską reputacją więc w wielu meczach nie traktowali cię 'poważnie'. Trzeba też żonglować taktyką (komputer zna ją na pamięć jak gra 5x z twoim zespołem), no i w niskich ligach angielskich najważniejsi są snajperzy. Spokojnie znajdziesz jakiegoś który przewyższa ligę umiejętnościami.

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2014 01:00    #3
[quote="lipeusz"]Może spadały im atrybuty ze względu na półzawodowe kontrakty? W 1 sezonie w 4 lidze twój zespół miał niską reputacją więc w wielu meczach nie traktowali cię 'poważnie'. Trzeba też żonglować taktyką (komputer zna ją na pamięć jak gra 5x z twoim zespołem), no i w niskich ligach angielskich najważniejsi są snajperzy. Spokojnie znajdziesz jakiegoś który przewyższa ligę umiejętnościami.[/quote]

Nie zgadzam się z tym że komputer uczy się Twojej taktyki. Ciągłe zmiany taktyki powodują że zawodnicy muszą ciągle się jej uczyć co nie wpływa z korzyścią dla zespołu. Jak to mawiają klasycy: cierpliwości, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości.

Baza treningowa ma bardzo duże znaczenie i tu bym upatrywał problemu.

 lipeusz Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2014 10:13    #4
Oczywiście że tak jest jeśli grasz 1/2 taktykami i grasz często z tymi samymi zespołami. (liga, puchar angli, puchar ligi, JPT). Przecież możesz sobie tylko zmieniać trzecią.

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2014 10:34    #5
Jeśli żonglujesz 3 wyuczonymi taktykami to ok. Ale jak zmieniasz i muszą się ich znowu uczyć to już jest problem. Popatrz na tych co piszą manifesty. Grają tą samą taktyka drobnie ją tylko modyfikując. Ja sam mam 3 te same taktyki różniące się mentalnością i przykładowo rodzajem podań. Ale ustawienia piłkarzy na boisku bez zmian.

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
17.03.2014 11:23    #6
Prawda. Nie warto przeprowadzać głębokich zmian taktycznych. Trzeba dążyć do tego, żeby zawsze grać "swoje" (na jak najwyższym poziomie). Trzeba nauczyć się narzucać swój styl gry.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2014 13:50    #7
Drodzy Panowie , ja gram ciągle to samą taktyką ,mianowicie 4-4-2 i sezon temu udało mi się pod koniec wygrać 5 meczy pod rząd ale nie awansowałem do baraży zaś 2 sezony temu ( w tej samej lidze ) awansowałbym ale baraże przegrałem - mecz finałowy.Mam wszystkich na profesjonalnych kontraktach i co najśmieszniejsze ten zespół przez 2 sezony grał dobrze i byłem wysoko a teraz jest taki paradoks że grozi mi spadek i jestem blisko niego bez żadnego zwycięstwa po 15 meczach ;/ sprawdziłem opinie asystenta odnośnie zgrania zespołu itd. i aż się złapałem za głowę co on mi dam określił... mianowicie słabym punktem jest bramkarze ( ok wiadomo jakieś słabe punkty są ) ale i też dał raport że mój zespół musi się wzmocnić bo inaczej spadnie bo jest za słaby :| to przez 2 sezony walczyłem i zajmowałem dobre pozycję a teraz nagle mój zespół gra jak frajerzy.Graczy mam na poziomie zawodowym (atrybuty ) a inne zespoły mają na pograniczu amatora i zawodowca i bez dobrych trenerów tylko asystenta , scouta i lekarza a ja mam 8 trenerów co najmniej na 3 gwiazdki ( golkiper ) bo innego nie jestem wstanie zakontraktować a taktyczny na 3,5 gwiazdki a reszta 4 i atak na na 4,5 i jest jeden wielki ch... sprzedaję graczy których kontraktują za darmo by uzbierać na jaką bazę ale to będzie trudne bo nie wiem ile mi to zajmie a jaki jest też koszt.Inne zespoły wizualnie pod kątem baz i graczy widać są gorsze a grają lepiej i to mnie boli mimo że też maja bazę dość podstawową a ona u mnie jest na szaro - 2 gwiazdki.Grozi mi spadek do 5 ligi a zespół wyciągnąłem z 6 ;/

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 17.03.2014 o godz. 13:50

MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 lipeusz Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2014 15:15    #8
Też spotkałem się z tym problemem, gdy nie wyjdziesz z 3/4 ligi w pierwszym sezonie jest coraz ciężej, głownie przez spadkowiczów. Bardzo ciężko szuka się wzmocnień jeśli zaczęło się naprawdę anonimowym klubem. Jedyna rada to scoutowanie Szkocji, Walii, Irlandii w poszukiwaniu newgenów oraz wypożyczenia. Ale tak czy siak dalej nie mam pojęcia czemu spadają im atrybuty :/

Co do taktyk, jak ktoś pisze manifesty to ma być moim bogiem? Gram często w niskich ligach angielskich i szkockich i gram tak jak napisałem 1-2 taktyki i 3 zmieniam co rundę. Dzięki tej 3 taktyce z łatwością wygrywam powtórki w pucharach z dużo mocniejszymi drużynami. Co za tym idzie zgarniam kasę z wygranych + kasa za tv + bilety i jest za co budować infrastrukturę.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2014 15:22    #9
W końcu udało się coś wygrać ! :) Ustawiłem mentalność napastnikowi na "wsparcie" oraz jednemu ze środkowych i udało się wygrać z zespołem 2-1 z 12 miejsca.Zmieniłem również obciążenie podczas treningu do 20% żeby reszta była przeznaczona na trening a te 20 % na przygotowanie do meczu ale nie wiem czy do dało jakiś efekt.Ogólnie grywam 4-4-2 z całą linią pomocy na mentalności atak oraz skrzydłowi jak defensywni z atakiem i kontry i szybkie tempo.Dotychczas to było dobre ale nie wiem czemu się nagle posypało ? zobaczymy co dalej będzie z tą moją modyfikacją którą wcześniej również stosowałem :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2014 01:29    #10
Co do lig angielskich, zwłaszcza tych amatorskich, najważniejsze zebyś jak najdalej zaszedł w Pucharze Anglii. Często zdarzało mi isę, że rywale wystawiali rezerwy na mnie a ja to wykorzystywałem. Przez co dochodziłem do półfinałów/ćwierćfinałów a za ten poziom już jest jakaś grubsza kasa.
Zdarza się też że od razu trafisz na np. City i odpadasz ale jak trafisz na kogoś spoza czołowej "6" to zawsze jest szansa wygrać :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.11.2014 o godz. 01:30

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.