Problem grając dwoma trenerami

 bondzi Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2011
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2014, 20:19    Pytanie
Siema, gram obecnie dwoma trenerami, jednym prowadząc klub drugim reprezentację już przez dłuższy czas. Problem pojawił się po jednym z meczy kiedy po dobrym meczu zawodnika mojego klubu jego agent zażądał nowego kontraktu dla niego. Nie byłoby problemu gdyby dane żądanie nie pojawiło się również w wiadomościach mojego trenera którym prowadzę reprezentacje.... Nie mogę odrzucić tej prośby a jak próbuje ją np. negocjować lub akceptować to wyskakuje błąd-crush dump. Próbowałem akceptować/odrzucać żądanie trenerem klubowym, zapisać grę w innym pliku i odtworzyć,ale dalej jest problem. Czy ktoś wie jak to mogę rozwiązać???? z góry dzięki za rady :)

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2014 20:51    #1
Spróbuj poprosić gracza by zwolnił agenta.
Jeżeli masz jakiś wcześniejszy save - wróć do niego i od biedy złóż temu piłkarzowi ofertę nowego kontraktu.
Może użycie niezawodnego urlopu pomoże.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.03.2014 o godz. 20:53

Użytkownik uznał post za pomocny

.

 bondzi Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2011
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2014 20:58    #2
Co do zwolnienia agenta, myślę,że nic nie da bo problem dotyczy 2 trenera który w żaden sposób nie jest związany z tym zawodnikiem.
Wcześniejszego save'a nie mam niestety... Może rzeczywiście urlop dla trenera który dostał omyłkowo to żądanie coś pomoże.

 bondzi Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2011
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2014 21:15    #3
Oczywiście niezawodny okazał się urlop. Prosty,ale najlepszy sposób. Dzięki za pomoc :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.