FM 14 problem z zakontraktowaniem graczy

 Krasak Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2013
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2014, 14:24    Pytanie
Witam. Mam problem z zakontraktowaniem graczy. Mianowicie, Dostępny fundusz płac, mam na poziomie 1.100.000 zł, a nie mogę zaproponować zawodnikowi pensji na poziomie 165.000 zł/miesięcznie. Maksymalnie, wynosi to 115.000 zł/miesięcznie. Co mam zrobić, aby zaproponować wyższy kontrakt?
Pozdrawiam

 kurupt Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2014 15:23    #1
Możesz mu w zamian zaproponować roczną podwyżkę wynagrodzenia.
Opinia publiczna to dziwka.
------
http://kurupt.cmrev.com/kariery.html

 Krasak Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2013
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2014 16:18    #2
Roczna podwyżka wynagrodzenia na 50%, a pensja po rozegraniu liczby meczów w klubie też na maxa i nic ...

 juventino Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2014 14:51    #3
W zakładce finanse-wynagrodzenie maksymalna płaca dla kluczowego zawodnika wynosi więcej niż 115.000 zł/miesięcznie, a zarząd mimo tego nie pozwala Ci zaoferować wyższej kwoty?
Jeśli tak, to sprawdź, czy nie oferujesz kontraktów innym zawodnikom w tym samym czasie. Ja tak właśnie mam, że mimo wysokiego budżetu, jak zaproponuje wysokie kontrakty 2-3 zawodnikom to kolejnemu już nie mogę. W sumie to normalne...

Spróbuj też zmodyfikować budżet albo sprawdź w klauzach, czy możesz wykupić jakąś klauzulę. Czasami jak sprzedasz jakiegoś zawodnika i ustalisz % z następnego transferu, to twój zarząd może zaproponować wykupienie takiej klauzuli za odpowiednią kwotę. Wtedy dodatkową kasę zamieniasz na wyższy budżet płac i może będziesz mógł zaproponować wyższy kontrakt zawodnikowi.
Kombinuj. Jak Ci bardzo zależy, to dawaj duże premie, % zysku z transferu, itd.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2014 19:19    #4
Czasami wydaje się że jak już zbliża się jakaś klauzula że zostanie jej warunek spełniony to gra odgórnie blokuje możliwość korzystania z tej kwoty. Pewnie jakiś algorytm odpowiada za to.

Np. masz 5 piłkarzy kluczowych i każdemu oferujesz że po 20 meczach dasz po 100 tys to się wlicza w pensje z budżetu rocznego w sumie 500 tys które zostało zablokowane :)

Tak mi się wydaje ale oczywiście może być inny powód. Fajnie jakby ktoś z SI to wyjaśnił bo gracze mają problem a nie znają odpowiedzi na najbardziej podstawowe pytania ;/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.