Trening FM 2014

 tomek263 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.02.2014, 15:27    #1
Witam, mam 3 pytania odnośnie treningu w FM 2014:
1. Jak najskuteczniej podnosić znajomość taktyk?
2. Czy niezadowolenie zawodnika z obciążeń treningowych ma wpływ na cokolwiek?
3. Jeżeli na pytanie 2 odpowiedź brzmi tak, to jak to niezadowolenie "usunąć" gdy np. obciążenia są przeciętne a zawodnik nie ma żadnych dodatkowych treningów indywidualnych ?

 Sewi Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.02.2014 15:51    #2
1.Oczywiscie trenujac ogolnie taktyki, mozna ustawic ja na trening meczowy gdy odgrywa ona wazna role w spotkaniu i chcemy ja jak najlepiej opanowac.Warto trenowac taktyki w przerwach w sezonie razem z kondycja
2.Tak, ma wplyw na to jakie ma morale, forme oraz to jak szybko sie rozwija.Zawodnik zadowolony z treningu bedzie podnosil swe umiejetnosci, natomiast ten niezadowolony moze w skrajnych wypadkach nawet je obinzac, ale najczesciej podnosi je rzadko lub wcale.
3.Zadowolenie z treningow zalezy rowniez od obciazenia treningow ogolnych.Jesli np ustawisz obciazenie treningu ogolnego na bardzo wysoki i ustawisz zawodnikowi trening indywidualny na niski to obciazenie zawodnika bedzie Wysokie, lub odwrotnie.Czasami tym leniwym zawodnikom(slabszym) nawet lekkie treningi nieodpowiadaja, zawodnikom pracowitym i z wysokim potencjalem zawsze moglem dawac treningi wyzsze niz innym.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 24.02.2014 o godz. 15:53

 Sewi Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.02.2014 15:57    #3
Zapomnialem dodac ze obciazenie treningowe mozna zmniejszysz zwyklym wlaczeniem odpoczynkow przed i po meczu:)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2014 21:35    #4
zastanawiające, gdzieś jest o tym napisane czy po prostu tak Ci się wydaje że tak to działo bo tak powinno działać. Jeszcze nigdy zawodnicy u mnie nie narzekali na trening(szczerze nie dziwię się bo większość ma tu problemy które nigdy mnie nie dotknęły). Miałem treningi ustawiane na wysokie, osobiste też na wysokie i dodatkowo nauka nowej pozycji czy zagrania i nigdy nikt nie narzekał.

Dziwne?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.