Recenzje...

 bialy_1 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2005
Skąd: Trzebiat??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2004, 20:28    Pytanie
Witam! Moze i nie powinienem tego pisac.. ale NAPISZE! Bardz poirytowala mnie recenzja obu gier (TCM2005 i FM2005) w CDA autorstwa Elda.Nie Obrazajac "go", poniewaz darze jego samego, jak i rowniez recenzje -szacunkiem to oceny dla poszczegolnych gier, uwazam za tylko i wylacznie (bardzo) subiektywne! Napisal, ze FM ma tyle, i tyle wad, a TCM jest boski i wogole. Nie to nie prawda, Mam w klasie 31 osob, z tego 27 chlopakow a w tym 14 ktorzy graja ze mna w menadzery pilkarskie (TCM i FM - tez!!!!). Kazda z nich wraz ze mna znudzila sie TCM po 1h gry, dltego ze w grze jest WIELKA monotonia, nic sie tak na prawde nie dzieje. Co z tego ze ma mnustwo funkcji ktorych FM nie ma! Co, z tego, ze TCM jest piekny graficznie, ma mecz 3D jak po 2 czy 3 meczach chce sie spac, bo sa tak nudne, ze glowa boli! A jak bym chcial obejrzec kolorowe MENU i wspaniale obrazki, to zagral bym w np. Donkey Konga albo obejrzal Gumisie! Przeciez to musi byc gra na poziomie, ale nie przeczkolaka, tylko... :P Szczerze mowiac, to nie chce mi sie juz pisac, bo jestem tak podenerwowany, ze... Jak by co to odpisze, wiec jak jakies uwagi czy prosby o konkrety to czekam!... pozdro dla wszstkich CeeManiakow! Jah bless US

 Saiid Legendarny Piewca Revolucji na Zachodzie

Postów: 44
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Puebla, MX
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2004 15:23    #1
bo w lape dostal to tcm wysoko ocenil, w komputer swiecie rzadzi liga polska manager!! :D

 bialy_1 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2005
Skąd: Trzebiat??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2004 23:49    #2
Szczerze powiedziawszy, faktem jest ze osoby piszace recenzje staraja sie wmowic nam (odbiorcom) ze oceniaja gre, czysto obiektywnie. Wydaje mi sie, ze wyszscy zdaja sobie jednak sprawe ze tak nie jest. Ja tez. Ten Moj wpis, nie polegal na wychwalaniu FM, i mowieniu czy jest on lepszy czy nie, poprostu nie zgadzam sie z ocenami gier, poniewaz gralem i w to, i w to a prawdepowidziawszy zainteresowalem sie, tak eFeMem ze zamiast uczyc sie do matury, siedze przy kompie i Gram! :D. Chcialem jeszcze raz zaznaczyc ze to nie sa tylko moje dywagacje, znam kilkadziesiat osob ktore tez tak uwazaja. Powiem jedno, ze niestety MY, gracze sugerujemy sie za bardzo tym, co napisza w (jakby nie patrzec) renomowanych gazetach o takzwanych GRACH KOMPUTEROWYCH i nie patrzymy na to jak ta gra wyglada w rzeczywistosci... Podzielam zdanie Behemot-a, ze jak zagra sie w dana gre, to dopiero sie przekona, a nie sugeruje zdaniem innych... Mam nadzieje ze sie poprawilem! ;) Pozdrawiam i zachecam, jak najbardziej do sprobowania. PS. ale nie osoba przed MATURA :P ELO!

 bialy_1 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2005
Skąd: Trzebiat??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2004 23:57    #3
Viva La Football Manager 2005 :)

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2004 20:44    #4
Dodam tylko, że nie ma czegoś takiego jak obiektywna recenzja. To czysta abstrakcja. :) Sam pisuje nieraz recenzje gier i muszę Wam powiedzieć, że nie jest to łatwe zadanie. Natomiast co do oceny FM w CDA - cóż, świadczy najwyraźniej o umiejętnościach i zaangażowaniu Elda, autora tekstów, w obie gry - zarówno w FM, jak i TCM. Gdyby pograł DŁUŻEJ w oba managery myśle, że dokonałby słusznego wyboru... :)
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 pierdutka Przodownik pracy

Postów: 1277
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2008 22:37    #5
Redaktorzy nigdy nie są po 2stronach :)

 hoody Przodownik pracy

Postów: 833
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2008 22:40    #6
Po co "odkurzasz" takie stare tematy? ;]

 Perez były Minister Literatury

Postów: 391
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2008 23:25    #7
pierdutka naprawdę Ci się nudzi i widzę, że chcesz Wroga dostać. Przed chwilą zamknąłem temat, który wyciągnąłeś sprzed 3,5 roku. Teraz następny... Lepiej żebym jeszcze jednego nie znalazł.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.