Taktyka dla tego składu ?

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2014, 23:37    Pytanie
Gram Valencią i mam następujący problem wygrywam w lidze z takimi zespołami jak Sevilla, Atletico czy Malaga czyli typi średniakami z góry tabeli a przegrywam i remisuje ze słabszymi jak Sporting Gijon, Levante, Grenada więc coś tu musi być nie tak.
Zarzucam tutaj mój skład i jeśli by ktoś mi tu dopasował coś do tego byłbym naprawde bardzo wdzięczny
Dodam że dysponuje jeszcze Jonasem w ataku on jest moim 1 napastnikiem tyle że na screenie go nie ma bo ma kontuzje.
http://zapod(...)png.html
FM 12

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.02.2014, 23:39

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2014 10:22    #1
Skoro dajesz radę wygrywać z drużynami lepszymi, nie wydaje mi się, by wina leżała po stronie taktyki. Nie wiem w jaki sposób przebiegają przegrane mecze - atakujesz czy się bronisz... Może zacznij od zmiany treningu przedmeczowego. W słabszych zespołach zazwyczaj siłą napędową jest 1-2 piłkarzy - pokryj ich. Może zmień rozmowę motywacyjną. Dużo dodać nie mogę - nazwiska graczy nie wiele mi mówią gdyż tak naprawdę Diego Alves to chwytanie 15, jeden na jednego 15 itd. a do ich atrybutów nie mam dostępu. W dodatku takie problemy polecam rozwiązywać samemu - daje to więcej frajdy z ewentualnych sukcesów.
Pozdrawiam
.

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2014 11:03    #2
[quote="pikawa94"]Skoro dajesz radę wygrywać z drużynami lepszymi, nie wydaje mi się, by wina leżała po stronie taktyki. Nie wiem w jaki sposób przebiegają przegrane mecze - atakujesz czy się bronisz... Może zacznij od zmiany treningu przedmeczowego. W słabszych zespołach zazwyczaj siłą napędową jest 1-2 piłkarzy - pokryj ich. Może zmień rozmowę motywacyjną. Dużo dodać nie mogę - nazwiska graczy nie wiele mi mówią gdyż tak naprawdę Diego Alves to chwytanie 15, jeden na jednego 15 itd. a do ich atrybutów nie mam dostępu. W dodatku takie problemy polecam rozwiązywać samemu - daje to więcej frajdy z ewentualnych sukcesów.
Pozdrawiam[/quote]
Właśnie w remisowych/przegranych meczach z takim Levante czy Gijon głównie się bronię a oni mi strzelają po akcjach bokiem jak gram z Atletico czy Sevillą to zdecydowanie przeważam i spycham ich do głębokiej defensywy praktycznie przez całe spotkanie.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2014 13:03    #3
W takich meczach lepiej dać jakiś rezerwowych piłkarzy którzy są żądni krwi a podstawowym dać odpocząć żeby byli gotowi do meczó ważniejszych. Można też dać im żeby grali na luzie czy coś bo po co mają się spinać na jakiś patalongów

 K0ras Młody aktywista

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2014 14:36    #4
Bronisz się bo taka taktyka czy bronisz się bo zawodnicy umożliwiają to przeciwnikom?

PS Zainwestuj w Carlosa Fierro, napastnik na lata idealny do BBVA ;)

 Berny Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Skąd: Latających Noży
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2014 10:58    #5
Przegrywasz,to FM 2014 jest słaby do bólu. NIe szukajcie rozwiązań z "życia realnego", tylko z meczowego silnika,który jest spaprany do granic możliwości.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.