Lewandowski-kłótnia pod jego domem.

 TMKakaPiekielny Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2014
Skąd: Koło Olsztyna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2014, 22:35    #1
Jestem nowy na forum, ale postaram się być jak najbardziej aktywny :). Nie wiem czy słyszeliście o kłótni przed domem Roberta Lewandowskiego, jeśli nie postaram wam się przybliżyć te wydarzenie. O to, co Robert napisał na swoim oficjalnym koncie na Facebooku "Dzisiejsza sytuacja pod moim domem zmusza mnie żeby zareagować, zanim media zrobią kolejną sensację. Nie zamierzam żadnych 17-letnich, odważnych w grupie chłopaków uczyć kultury, ale nie pozwolę na obrażanie mnie i mojej rodziny. Jednocześnie dementuję, że użyłem przemocy wobec osób, które jawnie naruszyły moją prywatność. Mam nadzieję, że to odosobniony przypadek i przez całą rundę wiosenną będę mógł skupić się tylko i wyłącznie na grze dla BVB! " Co o tym wszystkim myślicie ? zachęcam do dyskusji :)

 Szarlatan Wróg ludu

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 3
0
24.01.2014 00:21    #2
czyn godny twoich rówieśników. i o czym tu dyskutować?

 TMKakaPiekielny Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2014
Skąd: Koło Olsztyna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2014 09:32    #3
Miałem nadzieje usłyszeć zdanie innych na ten temat.

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2014 10:44    #4
Lewandowski wg Mnie jest osobą powszechnie znaną, przechodzi to jednego z głównych rywali swojej drużyny. Więc powinien trzymać nerwy na wodzy a nie zachowywać się jak gimnazjalista. Te dzieciaki zachowywały się źle, ale Robert powinien ich olać i pokazać jak się powinno zachowywać. A nie "ruszać jak byk*"

*cytat z wp.pl

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2014 19:57    #5
liczyłem na efemota o takim przekazie :)

Ciekawe czy kiedyś wprowadzą coś podobnego, że gdy piłkarz przechodzi do wrogiego klubu to mu kibice robią wjazd na chate, oczywiście przy większych klubach ale również i mniejszych. Zwłaszcza tam gdzie jest mocny ruch kibicowski :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.