SOUTHAMPTON GRA BEZ SKRZYDEŁ

 Darein Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2014, 16:54    #1
Pomocy nie ogarniam tego już zagrałem nimi z 10 meczy pierwsze 2 mecze to 3-1 WB i 2-0 z Evertonem potem ..... kaplica wszytsko przegrywam poza jednym remisem z norwich mam większe posiadanie piłki ale strzałów z np. united nie oddałem w ogóle bramka srednia ocena to ciągle 6.3 - 6.4 napstnik tam grał osvaldo w 2 pierwszych meczach strzelał to teraz jego średnia to 6.4 dramat MOJA TAKTYKA :
4 obrońców boczni (ze wsparciem trzymaniem się linni i bieganiem skrzydłami) obrońcy środkowi ewentualnie lovren jako tradycyjny, dalej rygiel defensywy obrona(z krótkimi podaniami ostre wślizgi mniej pressingu krótsze krycie) potem 3 w jednej linii pomocnik odbierający piłkę obrona lub wsparcie(krótsze krycie) pomocnik długodystansowiec lub środkowy pomocnik zależy kogo wstawiam bez poleceń zawsze wsparcie , ostatni to cofnięty rozgrywający wsparcie(więcej bezpośrednich podan) nad nimi a przed napadziorem wysunięty rozgrywajcy atak(więcej bezpośrednich, częściej strzelaj, szukanie gry i na szpicy wysuniety napastnik atak (wyjścia na wolne pole ) POLECENIA DLA DRUZYNY: krótsze podania ,węższe pole gry ,nizsze tempo , podania w pole karne, utrzymanie piłki, krótsze krycie i czasami dawałem skrócenie pola gry. A co do treningu to dawałem kondycje a potem ciagle taktykę w przygotowawczym i mam opanowana na ponad połowe i nie piszcie ze za dużo zmian w taktyce robie bo musze cos spróbować zmienić bo jak nie to spadek.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution