Kiepskie Morale Piłkarzy

 Tomu Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2011
Skąd: Tomaszów Lubelski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014, 16:12    Pytanie
Otóż mam problem z piłkarzami. Gram Realem Madryt. Na 9 kolejek ligowych 9 wygranych. A piłkarzem mają słabe morale większości niskie albo bardzo niskie. Pół dnia mija a ONI mają 11 TRAGICZNE wielu Bardzo Niskie niewielu Niskie lub Dosyć Kiepskie. Co muszę zrobić żeby mieli lepsze morale. Zebranie Zespołu pomaga w niewielkim stopniu ale ja bym wolał użyć przed meczem z Barceloną. Którą gram nie długo. Czekają mnie dwa ciężkie mecze z Borussią Dortmund (w Lidze Mistrzów) i FC Barcelona (liga) . Nagle dzień później (w dniu mecze z BVB) z 9 Niezadowolonych treningiem wzrasta do 12. Nie mam konfliktów w drużynie. Wyniki dobre. Ale te morale. Wcześniej były lepsze. Nie wiem czemu tak się popsuło, proszę o odpowiedź za każdą pomocną odpowiedź serdecznie dziękuje.

 Sidorf Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2009
Skąd: Tuszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 16:37    #1
W informacjach powinno być napisane dlaczego spadają im morale. U mnie powodem jest najczęściej zbyt wysoka intensywność treningu (o czym napisałeś) więc spróbuj im ulżyć chociaż ja tak nie robię. Może też pościągałeś ich z meczów reprezentacji?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 16:43    #2
Może kapitana zmieniłeś?
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Tomu Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2011
Skąd: Tomaszów Lubelski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 16:49    #3
Nigdy nie ściągam piłkarzy z reprezentacji. A Kapitana NIE zmieniłem jest nim legendarny bramkarz Iker Casillas. Vice Kapitana też nie zmieniałem bo jest nim Sergio Ramos .

 Tomu Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2011
Skąd: Tomaszów Lubelski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 17:29    #4
Trening mają na poziomie przeciętnym a punkt ciężkości na zrównoważonym. Niektórzy narzekają że trening jest za lekki, a niektórzy ze zbytnio intensywnych jest dodatkowy trening.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.01.2014 o godz. 17:32

 szkagar Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2013
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2014 16:54    #5
Na morale wpływa kilka czynników:
- intensywność treningu;
- wygrywanie meczów;
- ilość meczy jakie rozgrywa zawodnik - niektórzy piłkarze chcą grac jak najwięcej :)
- wysokość kontraktów
- motywacja przed meczowa i analiza pomeczowa :)
- sympatie i antypatie w drużynie :)

 Tomu Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2011
Skąd: Tomaszów Lubelski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2014 19:59    #6
Może mam zły trening? Bo narzekają piłkarze. Kedyś nie było kłopotu bo ściągałem plik (treningu) z cmrev, à propos dlaczego nie dodawane są teraz treningi ? Jak ustawić żeby trening był najlepszy dla Galacticos (R.Madryt) ? Czy żeby asystent przydzielił czy sam?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution