Dlaczego gracz nie chce podpisać ze mną kontraktu??

 Pawi125 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013, 01:19    Pytanie
Gram sobie Legią i chcę kupić dobrego w miarę piłkarza za śmieszne pieniądze z jakiegoś klubu z ligi ormiańskiej. Mimo tego że "niby jest on zainteresowany" tak naprawdę jego agent wszystko blokuje lub jest jakiś błąd w grze. Co zrobić żeby pozyskać tego gracza?

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 08:16    #1
po pierwsze zmniejszaj fotki lub wstawiaj linki po drugie zawodnik albo nie chce opuszczać swojego klubu lub bardziej prawdopodobne twoja reputacja managera jest niska jak zdobędziesz parę tytułów to reputacja klubu i twoja będzie lepsza i lepsi zawodnicy nie będą mieć oporów przychodzić do ciebie ale to właśnie fajne bo trzeba na pocić żeby coś wyszło a tym czasem ściągaj zawodników w wieku emerytalnym z wolnych transferów
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 Pawi125 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 13:37    #2
To czemu skaut pokazuje że zawodnik jest zainteresowany i sam zainteresowany przychylnie wypowiada się w mediach odnośnie transferu? Poza tym on gra w średniaku ligi armeńskiej a ja prowadzę LEGIĘ !

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2013 09:29    #3
Przescoutuj go jeszcze raz, jeśli np. odpadłeś z europejskich pucharów, a raport scouta był z czasu, gdy w nich grałeś, zawodnik mógł być zainteresowany grą w Legii, a teraz nie jest.

 Mars-60 Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2013 09:52    #4
Poza tym pamiętaj, że negocjujesz nie z zawodnikiem ale z jego agentem a ten akurat nie lubi gdy jego klienci zmieniają barwy klubowe i nie ma cierpliwości do negocjacji. Jeżeli wcześniej negocjacje zakończyły się niepowodzeniem to musisz trochę odczekać przed ponowieniem próby.

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2013 21:47    #5
Pierwsze co zauważyłem to jest to, że lubi Mariusza Rumaka. Może jako przyjaciel trenera Lecha chce zablokować transfer do głównego ligowego rywala?
Polska Gola

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution