Brak skuteczności napastnika ?!

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2013 22:54    #21
Dałem przykład tylko z 13 bo jest to przykład najświeższy i najlepiej go pamiętam, ale problemy ze skutecznością były w każdym poprzednim FM. Z resztą co roku po wyjściu gry pierwsze co, to gracze narzekają na skuteczność napastników, zanim na dobre ową grę rozgryzą.
Polska Gola

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 11:10    #22
No ale Ja wlasnie w poprzednich wersjach nigdy nie mialem problemow z napastnikami, wrecz odwrotnie byle jaki napastnik potrafil walic ponad 40 bramek w sezonie oczywiscie to bylo troche przesadzone jak dla mnie za malo realne, dopiero w nowym FM 14 spotkalem sie z niesamowita wrecz nieporadnoscia moich napastnikow i to swiatowej czy miedzynarodowej klasy ktorzy maja problem z dobiciem do 20 goli we wszystkich rozgrywkach razem wzietych... troche to irytujace jest... gra sie ogolnie dobrze sa wyniki itp. tylko ta gra napadziorow....

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 12:27    #23
Wczoraj wieczorem pobrałem sobie demko aby sprawdzić czy się opłaca w ogóle ją kupować. Póki co rozegrałem 3 sparingi (2-0 z Bilbao, 3-3 z Columbus Crew, 2-2 z Portland). Na 7 bramek, 6 strzelili trzej napastnicy. Narzekasz na grę napastników po najnowszych łatkach czy to nie miało znaczenia i od początku napastnicy grali cienko? Bo ja na swoich nie narzekam, ogólnie podoba mi się jak zawodnicy poruszają się po boisku i wychodzą na pozycje. Bardziej mnie martwi gra moich kołków w obronie i przy stałych fragmentach (kwestia czasu).

Jeszcze niecałe 30 godzin na steamie FM14 za 50% (25ojro), opłaca się, co nie? :)
Polska Gola

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 12:53    #24
U mnie napastnicy zawodza od poczatku na kazdej latce jaka byla, rozpoczelem wlasnie 3 sezon na nowej latce rozegralem na niej 10 meczow w tym 5 sparingow strzelilem 25 bramek z czego moi napastnicy 5 !!! wszystkie w sparingach z ogorkami z Chin.... wiec jak na razie nic sie nie zmienilo a mam Lewego i Lukaku ze o Messim nie wspomne ale jego to juz nawet na napad nie wprowadzam bo nie chce sie denerwowac lepiej sobie radzi na skrzydle. Sparingi to jedno a mecze o punkty to inna bajka.... juz nie wiem sam co mam zmienic zeby w koncu zaczeli strzelac ale to chyba nie kwestia ani polecen czy roli jaka im daje bo zespol gra bramki sa ale nie napastnikow, bynajmniej nie tyle ile powinno wg. mnie

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 13:03    #25
Rozegram z 10 spotkań w lidze i napiszę ile moi napastnicy strzelają :)
Polska Gola

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2013 15:40    #26
No to tak. Prócz sparingu jednego w którym znów strzelali tylko napastnicy, zagrałem 3 mecze ligowe i jeden pucharowy. Ze Sieną wygrałem 3-0 po bramkach Palacio, Belfodila i Kovacica, potem w lidze zremisowałem na wyjeździe z Atalantą 2-2 (dwie bramki po wyćwiczonych rożnych przez Campagnaro i Ranocchię, Palacio marnował na potęgę, straciłem gola w 94 minucie, już chyba 4 raz na 10 spotkań), potem wygrałem z Sassuolo i strzelił Belfodil z Kovaciciem, a następnie grałem z Fiorentiną na wyjeździe i wygrałem 2-1 po golach Guarina i Palacio. Potem kupiłem FM 2014 i nie mogłem jednocześnie pobierać gry i grać w demko więc na trzech kolejkach i 1 miejscu w tabeli się skończyło. W skrócie: na skuteczność napastników nie narzekam póki co ;)
Polska Gola

 tuhrotluv Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2013
Skąd: Małogoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2013 16:06    #27
Dla mnie to jest tak:

Napastnik nie strzela bramek? Zmień napastnika. ;)
Tuhrotluv - najwolniej grający menedżer w historii Football Managera.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.