zapis gier w chmurze - pomoc

 pindor Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2013, 14:49    Pytanie
witam. ktos moze pomoc? fm na laptopie "nie widzi" gier zapisanych z drugiego komputera w chmurze. mam widoczny jeden starszy sejw z przed tygodnia, osatnie gry juz sa nie widoczne z drugiego kompa. gra niby synchronizuje sie przy wylaczaniu, opcje sa poustawiane prawidlowo w steam. nie wiem co jest nie tak.

 peeste Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2013 20:03    #1
Podbijam temat.
Również mam od jakiegoś czasu taki sam problem.
Przez pewien czas wszystko działało. Miałem kilka save'ów na CHMURZE i później przestało mi je aktualizować.
Myślałem że to problem z ilością miejsca. Usunąłem wszystkie save'y poza jednym na którym miałem obecną rozgrywkę.
Na pierwszym komputerze (PC) zapisuje i wczytuje bez problemów, natomiast już na drugim kompie (laptop) widać stary save sprzed problemu (niezaktualizowany).

 CzarnySnajper Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.06.2016
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.06.2016 16:05    #2
Podbijam... ktoś coś? FM2016
Stacjonarny zapisuje w chmurze, lapek dalej ma stary save. Wieczorem spróbuje sprawdzić jak jest na odwrót

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.