FM 2014 crash dump/s

 Mateusz100 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2013, 22:50    Pytanie
Witam
Ostatni raz w FM grałem chyba w 2008 wiec z tej okazji postanowiłem zakupić sobie teraz Fm 2014 ( kupiłem go jakoś tydzień po premierze , oczywiście całą gierke nie sam klucz ) . I mam taki o to problem bardzo często pojawia mi się błąd crash dump/s .. pojawia mi sie on raz po chwili grania a raz po paru rozegranych meczach , i chcialem zapytac jak moge temu zaradzić ? czytalem juz wiele postow na ten temat i nic nie pomaga . Słyszałem też o wrzuceniu jakiegoś innego cracka ale nie wiem .. to troche głupie wydać 140 zł a teraz grać na spiraconym cracku no i brak mozliwosci grania przez neta (chyba ) Wiec Proszę o pomoc bo na pewno macie wieksze doświadczenie w tym przypadku ..

Z góry Dzięki

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2013 13:14    #1
Jeśli faktycznie masz oryginał, to podejrzewam, że jest to problem podobny do tego, który dobijał mnie w FM 2013 - crashowało czasem między meczami, czasem zawieszało się na oknie "Rozgrzewki" (gdy ładuje się mecz), a czasem już w trakcie spotkania. Na początku ktoś poradził mi, żeby w ustawieniach zaznaczyć tryb renderowania na program - przez jakiś czas faktycznie gra działała płynnie, a potem problem wrócił. Przeczytałem miriady miriad stron, próbowałem usuwać dodatkowe grafiki (chociaż w gruncie rzeczy tymi dodatkowymi grafikami była tylko jedna skórka i dodatkowe tekstury dla newgenów), sprawdzałem zgodność plików ze steamem, aktualizowałem sterowniki do karty graficznej i nic. Ostatecznie wyłączyłem tryb 3d i problemy zniknęły - raz na baaaaaaaardzo długi czas w trakcie baaaaaardzo długiej rozgrywki zdarza się, że gra się znienacka wywali, co traktuję jako znak, że pora zabrać się za coś pożyteczniejszego dla świata.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Mateusz100 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2013 19:27    #2
Ten tryb 3D mam wyłączyć w grze czy też windows ???

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2013 20:25    #3
W grze - będziesz musiał rozgrywać mecze w 2d, czyli "kulkami".

 Mateusz100 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2013 20:30    #4
Dobra dzięki mi to nie przeszkadza bo i tak zawsze gram w 2D

 dj2seth Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Kazimierzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2013 10:54    #5
Witam...to juz drugi rok jak ten gowniany manager jest do czterech liter...kolejny orginalny zakup do kosza...latka 14.1.4...odkad ja zainstalowalem nie moge grac...laduje nowa gre...gram do pewnego momentu i mi wywala gre do wundowska...nawet nie ma na pasku startowym tego shitu...moze ktos mi poradzi lub doradzi co zrobic...tylko prosze sobie oszczedzic textow typu "przestan grac" itd bo to jest zenujace...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.