FMRTE 2014

 INeedFMRTE2 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013, 14:45    Pytanie
Witam,

chciałbym zmienić dosłownie jedną rzecz w mojej aktualnej karierze w FM2014. Darmowa wersja FMRTE nie pozwala na zapis zmian. Płatną jest trudno kupić z Polski... Umożliwia ona 3 aktywacje.

Czy ktoś chciałby się ze mną podzielić swoim FMRTE? Oczywiście mogę zapłacić za to 1/3 ceny (czyli za 1 z 3 aktywacji).

Z góry dziękuję :)

 |\\//| Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Skąd: fajna spoko miejscowość
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 19:54    #1
Jak ciężko kupić? Przecież zakup nie dosyć że masz w języku polskim to masz trzy formy wyboru tejże płatności karta kredytowa, paypal lub tradycyjny przelew bankowy i masz już podaną kwotę w PLN tak że gdy nie jesteś pełnoletni przelew bankowy możesz zrobić ok 21 zł chyba to aż tak wielka kwota nie jest co? Ciut tańszy jest ten od producenta tyle że jest okrojony niemiłosiernie. A nikt Tobie klucza nie poda nawet za 1/3 ceny bo kto wie czy Ty sam nie będziesz chciał zarobić i sprzedać jedną ostatnią aktywację komuś za nie 1/3 ale np. za trzykrotność ceny całości czyli 60zł?

 pesdublin Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.01.2014
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2014 17:16    #2
Jeżeli jest ktoś zainteresowany FMRTE v14.1.3 BETA (build 3) w pełnej wersji ze wszystkimi działającymi opcjami to proszę o info. Właśnie skończyłem testować i wszystko działa idealnie.

 elnino123 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2014 00:46    #3
Ja jestem zainteresowany

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.