Problem z uruchomieniem FM14

 Melanzcholia Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2013, 22:43    Pytanie
Witam ! Wiem że podobne problemy były opisywane na forum ale dalej nie znalazłem rozwiązania ! Kupiłem sobie dzisiaj w RTV AGD nowego FM14 o godzinie 17 zacząłem instalacje jest za chwile 23 a ja nie mogę dalej go włączyć. Instalacja przebiegła pomyślnie i po włączeniu gry ( zarówno przez steam jak i z ikony pulpitu i zarazem z pliku exe w folderze steam ) nic się nie dzieję ! Po ponownym kliknięciu ikony wyskakuje komunikat : NIE UDAŁO SIĘ URUCHOMIĆ GRY - APLIKACJA JEST JUŻ URUCHOMIONA. W menadżerze zadań windowsa (win 7) w zakładce aplikacje nie ma nic o fm a w zakładce procesy jest fm.exe 32*. Czytając różne problemy innych użytkowników zrobiłem sprawdzenie zgodności plików w steam- wszystko zgodne , uruchamiane jest wszystko jako administrator , reinstal steam też nie pomógł i zarazem całej gry , nie mam antywirusa który mógł by blokować aplikacje a zapora windowsa pozwala FM-owi na swobodne działanie na komputerze , odinstalowałem nawet FM-a ręcznie czyszcząc rejestry REDEGITem, dodam że komputer spełnia wymagania gry a ja już naprawdę szaleję...wydając sporo pieniędzy na ukochaną grę dalej nie mogę w nią grać . P R O S Z Ę O P O M O C

 nawax Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 15:08    #20
@Melanzcholia
Spróbuj przejrzeć to:
http://commu(...)p/368796

 Melanzcholia Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 21:08    #21
Moi drodzy :) D Z I A Ł A ! !!! Zmieniłem system z win 7 na XP ( co w laptopie fujitsu było cholernie ciężkie...problem ze sterownikami i sterownikiem sata który nie widział dysku twardego na tym systemie...) Wszystko działa pięknie a sam komputer na starszym systemie operacyjnym jest szybszy i wydajniejszy . Dziękuje kolegą Bart(KSC) i nawax za POMOC i życzę pasjonujących karier:) POZDRO !

 bart(KSC) Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 22:45    #22
Spoko No to miłej rozgrywki :)

 keanu Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2013 11:13    #23
Witam,
Mam ten sam problem. Gram w nowego fm-a na laptopie emachines e520 - tak wiem, dziad jak cholera, ale wbrew pozorom bez żadnych problemów uruchamiałem grę rozgrywając cały sezon Zagłebiem Lubin (pochwale się, że zdobyłem mistrza Polski;p). Wszystko było pięknie do czasu formatu i reinstalacji systemu (winda xp). Zainstalowałem oczywiście wszystkie sterowniki.... no i nic. Jakieś pomysły?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.