FM 14 - kilkusekundowe zawieszanie

 xAdiSuN Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2013, 20:30    Pytanie
Witajcie! Ostatnio w celu przetestowanie pobrałem wersję Football Managera 2013, z najnowszą łatką V3. Niestety mam dziwny problem, że gra dostaje pewnych zawieszek. Chodzi o to, że czasami wybiorę jakąś opcję, gra się zawiesza na kilka sekund, nie mogę nic, odwiesza się, potem jest okej na chwilę i znów to samo - zawieszka. Okropnie uciążliwe i nie da się tak grać. Tak samo ścina meczyk, widać tylko tekst, resztę szare tło, mimo, że 3D jest włączony i jest dobrze. Pobierałem nawet jeszcze raz grę, instalowałem od nowa i nic. Ciągle zawieszki, a tak chętnie bym pograł. Czyżby mój komputer już nie uciągnął gry? Jakość grafiki w ustawieniach zmieniłem na ,,Zalecane dla Twojego PC'', nic nie pomogło. Bardzo proszę o rozwiązania jakoś, może ktoś miał już podobny problem. Zależy mi. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!

 kurupt Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2013 10:51    #10
Ja mam i5 i 8 GB RAM i śmiga ładnie. Mowa o FM14 oczywiście.
Opinia publiczna to dziwka.
------
http://kurupt.cmrev.com/kariery.html

 xAdiSuN Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2013 14:09    #11
Boże, ale FAIL w temacie. Chodzi mi oczywiście o FM 2014 z tymi zawieszkami, czy można jakoś zlikwidować itd. W FM 13 takiego problemu nie miałem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.