Mój własny crash dump

 AlChemic_ Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013, 20:55    Pytanie
Na wstępie pragnę uspokoić kolegów po fachu i zaznaczyć, że posiadam oryginalną serię Football Managera, a błąd z którym się teraz zmagam jest pierwszym takim w moim życiu. W FM2011 miałem troszkę podobny, ale ominąłem go dzięki wielowątkowym zapisom gry, posiadałem kilka plików zapisu, stąd też, jeśli w jednym wkradł się błąd, to odtworzyłem inny. Teraz mam poważny problem, po bodaj sezonie moje zmagania były zapisane w jednym pliku, który napotkał błąd. Muszę też zaznaczyć, że nie eksperymentuje z tą grą, jedynie wgrywałem godła klubów i zdjęcia zawodników, to tyle. Rozgrywka jest czysta jak łza, jednak brud wdarł się po kilku nieudolnych zapisach (czasem siadał laptop, lub wywaliło korki). Tak czy owak stanąłem przed błędem nie do zatrzymania, daje ku potwierdzeniu screen shota z błędem -> http://www.picsh(...)l/380145

Błąd jest na tyle dziwny, że włącza się w jednym momencie czasowym, przed meczem z Evertonem. Gram jako manager Chelsea, choć zacząłem z 3 ligowym zespołem Cremonese z Ligi Włoskiej. Nie mniej jednak ten czas, który przesiedziałem jest wart zapamiętania, a nie chciałbym go stracić w ten okrutny sposób, toż to prawie 8 lat w FM.

Prosiłbym was o pomoc z tym błędem, jeśli ktoś wie jak to załatać, co zrobić, to proszę pisać. Jeśli nikt nie będzie miał żadnego pomysłu, to cóż. Pozostanie mi rozegrać ten sezon jeszcze raz. Sam też będę próbował.

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 21:44    #1
A jakby spróbować wziąć urlop i minąć ten mecz?
Uśpiony revolucjonista ;)

 AlChemic_ Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 23:42    #2
Nie tyle przed meczem, jak widać na załączonym obrazku, jest jeszcze jeden dzień. To jakby wiesz, w czasie oczekiwania na spotkanie. Próbowałem urlop, próbowałem kontynuować, na razie pozostawię wam tę łamigłówkę, a sam sprawdzę jak tam inne save. Jeśli uda mi się przetrwać sezon to zobaczę, czy to samo miejsce znów wpadnie w wir błędu :(

Nadal jestem chętny by to naprawić, to jeden z najlepszych sezonów :)

 AlChemic_ Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 01:42    #3
Czy ktoś jeszcze ma pomysł na ten błąd?

http://www.picsh(...)l/380145

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.