Spam i piractwo na cmrev

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2013, 18:52    #1
WITAM nie wiem czy w dobrym dziale jeśli nie to przepraszam
mój tytuł jest celowy żeby zainteresować adminów tym tematem
otóż od pewnego użytkownika nie będę wymieniał bo nicku wczoraj dostałem pięć lub sześć wiadomości z linkiem do pobrania najnowszej wersji fm14 uważam to za wielce nie stosowne bo nie polecam piractwa zawsze kupuję oryginał fm na dodatek spam po co mi sześć takich samych wiadomości teraz do adminów co można zrobić żeby wyeliminować problem wiadomo piractwo temat rzeka co można zrobić z tym fantem i użytkownikiem :dno:
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2013 19:04    #2
Prześlij nam nick na PW.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.