Legenda Klubu

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2013, 21:46    #1
Mam proste może banalne pytanie ( fm13)
jak zostać legendą klubu jak długo trzeba prowadzić swoją karierę i by zostać legendą klubu
dodam że gram Napoli trzy razy wygrana Liga mistrzów pod rząd cztery razy super puchar europy raz wygrana liga europejska mniejszych sukcesów nie wspomnę w sumie jest szósty sezon w tym klubie
na razie mam status gwiazdy dlaczego zadałem to pytanie bo nigdy mi się to nie udało wiem że nie jest to wysoki priorytet ale chciałbym wiedzieć jak to u was koledzy było
dzięki za odpowiedzi :podium:
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2013 22:30    #2
Legendą zostaje się raczej dopiero po jakichś 10-15 latach ;) Też bardzo długo byłem tylko gwiazdą, choć wygrywałem co się dało.
twitter.com/Ceyvol

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2013 09:58    #3
Oj niekoniecznie po 10-15 sezonach. Wszystko zalezy od tego jaki klub prowadzisz, z jaka historia. Im klub w przeszlosci wiecej osiagnal tym ty musisz wiecej temu klubowi dac. Latwiej zostac legenda w Wygwizdowie Wygwizdow niz w Realu czy tez Barcelonie. W FM13 prowadzac Mamry Gizycko zostalem legenda po ok 5 latach. W Dynamie Kijow zajelo mi to ok 6-7, a w Realu 11-12

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.