BRAK ANGAŻU

 cprzemol Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2013, 12:16    #1
Witam wszystkich,

otwórz zaobserwowałem pewien problem lub błąd w FM 12,
Chodzi o to iż rozpocząłem grę Arka Gdynia w 2 lidze,
1 sezon - Awans do Ekstraklasy, Puchar Polski
2 sezon - Zdobyłem Puchar Uefa, 4 korona
3 sezon - Zdobyłem Champions League, Super puchar europy, 4 korone, równocześnie angaż do reprezentacji Polski
Klub znacznie zyskał na renomie, rozbudowałem szkołę juniorów, zaplecze treningowe, po 3 sezonach klub zdecydował wybudować nowy stadion na 31.000 widzów a na koncie było 80.000.000 Euro
po zakończeniu 3 sezonu nie zdecydowałem się na proponowany przez klub przedłużenie kontaktu.

Media za każdym razem sugerowały iż jestem pewniakiem do objęcia posady w czołowych klubach (kiedy były do wzięcia)
Lecz żaden czołowy klub nie zdecydował się na zatrudnienie, pomimo pozytywnych komentarzy z mojej strony o chęci podjęcia pracy
Przez 2 sezony prowadziłem reprezentację, docierając do pucharu EURO po drodze zmieniali się managerowie w czołowych klubach, za każdym razem media trąbiły że jestem pewniakiem do objęcia ale nic z tego, podania były wyśmiewane "nie upadliśmy tak nisko aby zatrudniać KOWALSKIEGO"
Wpływały owszem oferty jedynie od klubów z dołu tabeli, zagrożonych spadkiem.
Jest to dla mnie co najmniej dziwne.
Proszę was Przyjaciele o komentarz, czy ewentualnie spotkaliście się z czymś podobnym ?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

 wczesny Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2013 12:32    #2
dziwne to jest to, że zdobyłeś ligę mistrzów w trzecim sezonie...
A jaka masz reputację jako manager?

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2013 12:42    #3
Po prostu gra nie jest fair wobec ciebie tak jak i ty nie jesteś fair wobec gry ;)

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2013 12:50    #4
[quote="paweldemon"]Po prostu gra nie jest fair wobec ciebie tak jak i ty nie jesteś fair wobec gry ;)[/quote]
Save Load się kłania lub edytor :)

 cprzemol Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2013 12:58    #5
Nie pisałem że gram bez edytora, poza tym nie rozumiem co to zmienia ?
Prosiłem o komentarz co do trybu pracy wersji gry, widzę ze edytor nie jest obcy

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2013 13:16    #6
Widocznie duże kluby nie ufają młodemu managerowi (bo pewnie ustawiłeś ze 20 kilka lat) który zdobył kilka tytułów....co w sumie jest bez sensu bo w rzeczywistości zabijałyby się o takiego managera ;)) SI nie wzięło pod uwagę że trafi się tak uzdolniony manager

 wczesny Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2013 13:18    #7
[quote="cprzemol"]Nie pisałem że gram bez edytora, poza tym nie rozumiem co to zmienia ?
Prosiłem o komentarz co do trybu pracy wersji gry, widzę ze edytor nie jest obcy[/quote]

jaką masz reputację jako manager?

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2013 16:44    #8
[quote="cprzemol"]Witam wszystkich,

otwórz zaobserwowałem pewien problem lub błąd w FM 12,
Chodzi o to iż rozpocząłem grę Arka Gdynia w 2 lidze,
1 sezon - Awans do Ekstraklasy, Puchar Polski
2 sezon - Zdobyłem Puchar Uefa, 4 korona
3 sezon - Zdobyłem Champions League, Super puchar europy, 4 korone, równocześnie angaż do reprezentacji Polski
Klub znacznie zyskał na renomie, rozbudowałem szkołę juniorów, zaplecze treningowe, po 3 sezonach klub zdecydował wybudować nowy stadion na 31.000 widzów a na koncie było 80.000.000 Euro
po zakończeniu 3 sezonu nie zdecydowałem się na proponowany przez klub przedłużenie kontaktu.

Media za każdym razem sugerowały iż jestem pewniakiem do objęcia posady w czołowych klubach (kiedy były do wzięcia)
Lecz żaden czołowy klub nie zdecydował się na zatrudnienie, pomimo pozytywnych komentarzy z mojej strony o chęci podjęcia pracy
Przez 2 sezony prowadziłem reprezentację, docierając do pucharu EURO po drodze zmieniali się managerowie w czołowych klubach, za każdym razem media trąbiły że jestem pewniakiem do objęcia ale nic z tego, podania były wyśmiewane "nie upadliśmy tak nisko aby zatrudniać KOWALSKIEGO"
Wpływały owszem oferty jedynie od klubów z dołu tabeli, zagrożonych spadkiem.
Jest to dla mnie co najmniej dziwne.
Proszę was Przyjaciele o komentarz, czy ewentualnie spotkaliście się z czymś podobnym ?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie[/quote]
W PL masz dobrą reputację, ale nasza liga ma słabą, przez co na zachodzie nie jesteś doceniany Spoko

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.