CRASHDUMP RZOWZIOZANIE

 kaiser_chief Partyzant

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2011
Skąd: krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013, 03:33    Pytanie
elo sexowne laseczki mam rozwiozanie jak ktos komus wyuskakjuja problemy typu crash dumps:
otoz trzeba przed kazdtymn meczem zasavowac gre zeby uniknoc crash dumpa xd
jak nie zasejwujesz - masz crash dumpa. pozdrawiam serdecznie jeszcze bede badal ten temat i podrzuce wiecej informacji ;p

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 12:50    #1
taki wuj, ja przed kazdym meczem zapisuje i to na trzech roznych plikach na zmiane, a i tak prawie kazda moja kariera po kilkunastu/kilkudziesieciu sezonach idzie w piach. to, ze jeszcze cie crash nie dopadl, nie znaczy ze rozwiazales problem, tylko ze masz szczescie w tej kwestii i tyle w temacie

btw. autor byl trzezwy jak to pisal? bo godzina i pisownia sklania mnie ku refleksji nad tym :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.09.2013 o godz. 13:00

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2013 15:56    #2
Pozdrawiamy autora, dobre pomysly czesto gesto przychodza do glowy wlasnie o takich porach :D
A co do rozwiazania - sejwik przed meczem nigdy nie przeszkadza, wiem, ze na slabszych komputerach gra po kilku meczach pod rzad bez sejwa lubi sie sama zawiesic przy mieleniu danych. Ot, po prostu.
Warto tez dbac o stan dysku i to, zeby podczas zapisu ani nie byl dysk zapchany pod kurek, ani zeby w tle nic nie mielilo. Ale skutecznego sposobu nigdy nie ma, przeciez chodzi o to, zeby nie ciagnac jednej kariery przez kilka lat, tylko kupowac FMa co roku :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.