FM2013 Bug?

 cysiEEx Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2013, 09:43    #1
witam , otoz mam problem gram w fm2013 , jestem po pierwszym sezonie Chelsea Londyn (uaktualnienie bodajze ktore s z czerwca bądz lipca) , zdobylem 4 trofea , mistrz angli, lige mistrzow, fa cup oraz cos jeszcze i w nowym sezonie po tylu sukcesach mam 1.41 mln euro na transfery , podczas gdy na poczatku mialem okolo 45mln euro.. jakim cudem po tylu sukcesach nie mam w ogole pieniedzy na transfery? zadowolenie super zarzadu, kibicow, trofea, udane transfery i w nowym sezonie taka bzdura? jak to mozliwe? czego to wina ? czy to bug? bardzo prosze o odpowiedz zanim zaje*** pare boxow w tą chelsea..

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2013 10:44    #2
Sprawdź tabelę swoich finansów. Jakie miałeś ostatnio wydatki itp. Może spłacasz coś + wypłata dywidendy na koniec sezonu i kasa się skończyła.
Zobacz też jak masz ustawiony pasek budżetu. Może przeciągnąłeś pasek maksymalnie na płace.

P.S. Zdania zaczynamy wielką literą ;)

 rafapietrzyk Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2011
Skąd: Carrigaline
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 19:24    #3
[quote="cysiEEx"]witam , otoz mam problem gram w fm2013 , jestem po pierwszym sezonie Chelsea Londyn (uaktualnienie bodajze ktore s z czerwca bądz lipca) , zdobylem 4 trofea , mistrz angli, lige mistrzow, fa cup oraz cos jeszcze i w nowym sezonie po tylu sukcesach mam 1.41 mln euro na transfery , podczas gdy na poczatku mialem okolo 45mln euro.. jakim cudem po tylu sukcesach nie mam w ogole pieniedzy na transfery? zadowolenie super zarzadu, kibicow, trofea, udane transfery i w nowym sezonie taka bzdura? jak to mozliwe? czego to wina ? czy to bug? bardzo prosze o odpowiedz zanim zaje*** pare boxow w tą chelsea..[/quote]

Heh pytanie dlaczego, to się zastanów, jeżeli twoi zawodnicy zarabiają grubą kasę to z czego ma ci dawać zespół na transfery? i tak zawsze 30-40% sumy za wygranie idze na podział na zespół, a wystarczy przecież że 10 twoich zawodników zarabia 100 tys euro tyg to daje 400 tys euro miesięcznie to daje 4,8 mln euro na zawodnika czyli na takich 10 zawodników daje ci 48 mln euro rocznie wydasz na płacę jak 10 takich zawodników zarabia 4,8 mln euro a przecież są premie za bramki, za podpisanie kontraktu dla menagera zawodnika. To skąd ma na to zespół brać? podlicz sobie zarobki roczne twojej 25 osobowej kadry plus sztabu szkoleniowego plus premie jakie dostają w tedy dowiesz się czemu tak mało dostajesz.

 rafapietrzyk Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2011
Skąd: Carrigaline
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 19:24    #4
[quote="cysiEEx"]witam , otoz mam problem gram w fm2013 , jestem po pierwszym sezonie Chelsea Londyn (uaktualnienie bodajze ktore s z czerwca bądz lipca) , zdobylem 4 trofea , mistrz angli, lige mistrzow, fa cup oraz cos jeszcze i w nowym sezonie po tylu sukcesach mam 1.41 mln euro na transfery , podczas gdy na poczatku mialem okolo 45mln euro.. jakim cudem po tylu sukcesach nie mam w ogole pieniedzy na transfery? zadowolenie super zarzadu, kibicow, trofea, udane transfery i w nowym sezonie taka bzdura? jak to mozliwe? czego to wina ? czy to bug? bardzo prosze o odpowiedz zanim zaje*** pare boxow w tą chelsea..[/quote]

Heh pytanie dlaczego, to się zastanów, jeżeli twoi zawodnicy zarabiają grubą kasę to z czego ma ci dawać zespół na transfery? i tak zawsze 30-40% sumy za wygranie idze na podział na zespół, a wystarczy przecież że 10 twoich zawodników zarabia 100 tys euro tyg to daje 400 tys euro miesięcznie to daje 4,8 mln euro rocznie na zawodnika czyli na takich 10 zawodników daje ci 48 mln euro rocznie wydasz na płacę jak 10 takich zawodników zarabia 4,8 mln euro a przecież są premie za bramki, za podpisanie kontraktu dla menagera zawodnika. To skąd ma na to zespół brać? podlicz sobie zarobki roczne twojej 25 osobowej kadry plus sztabu szkoleniowego plus premie jakie dostają w tedy dowiesz się czemu tak mało dostajesz.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.09.2013 o godz. 19:25

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.