Kwoty transferów

 NYKnicks Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.08.2013, 08:52    Pytanie
Po zakupieniu jakiegoś zawodnika, gdy wchodziło się w jego profil na zakładkę Historia i następnie Statystyki kariery w kolumnie dane wyświetlana była kwota za jaką został kupiony, a na samym dole łączna kwota wszystkich transferów z całej kariery. Po przeprowadzce na nowy komputer tego nie ma. Wie ktoś gdzie można to włączyć ? Czy to wina braku jakiegoś patcha, bo po przejściu na nowy komputer gra jest praktycznie 'goła' ?

 pooh77 Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2009
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.08.2013 21:00    #1
Musi być. Może miałeś jakąś skórkę zainstalowaną, do której się przyzwyczaiłeś i teraz po prostu nie możesz tego znaleźć?

 NYKnicks Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2013 09:10    #2
Bardzo możliwe, z tym że kompletnie nie mam pojęcia co to mogło być. Na poprzednim komputerze nawet po usunięciu wszystkich plików gry czy formacie, po ponownej instalacji wszystkie ustawienia pozostawały jak poprzednio. Teraz od trochę ponad tygodnia mam nowy komputer i wszystko jest ustawione domyślnie. Dlatego stworzyłem temat, bo może ktoś wie co to za skórka/patch, niby to pierdoła ale brak tych kwot transferów mnie denerwuje :P

 NYKnicks Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2013 09:42    #3
Bardzo możliwe, z tym że kompletnie nie mam pojęcia co to mogło być. Na poprzednim komputerze nawet po usunięciu wszystkich plików gry czy formacie, po ponownej instalacji wszystkie ustawienia pozostawały jak poprzednio. Teraz od trochę ponad tygodnia mam nowy komputer i wszystko jest ustawione domyślnie. Dlatego stworzyłem temat, bo może ktoś wie co to za skórka/patch, niby to pierdoła ale brak tych kwot transferów mnie denerwuje :P

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 02:50    #4
pilkarz > historia

tyle wystarczy chyba ze trzeba przeniesc jakies pliki z tamtego kompa ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.