Atrybuty w FM 12 nie rosną, bardzo proszę o pomoc ?

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2013, 00:20    Pytanie
Tak więc mam taki problem chodzi o te cyfrowe atrybuty jak bramkarskie, psychiczne, fizyczne.
Pamiętam jak dałem jednemu trening indywidualny to tez przez 1 rok ani drgneło pamiętam że dałem bodajże rzuty wolne czy dośrodkowania i z 12 nic się nie zmieniło.
Dodam że potencjał i umiejętności w gwiazdkach się zmieniają.
To jest jakiś problem grą czy ja coś źle interpretuje ?
Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie bo każdy doświadczony gracz powinnien wiedzieć co to za problem.

 Jerry.Szn Partyzant

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2013 16:28    #1
Po prostu ograniczenia jego potencjału. Dośrodkowywać już lepiej nie będzie, ale inny atrybut mu wzrośnie.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2013 19:47    #2
albo slaba baza treningowa i trenerzy

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2013 20:18    #3
W takim razie to może być jakiś bład gry czy to odpada bo mi się wydaje to mało racjonalne.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.