Brak osiągnięć klubowych u stworzonego zawodnika

 Thomas Sherwood Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2013, 11:20    Pytanie
Witam!
To pierwszy temat mojego autorstwa na tym forum, więc z góry przepraszam, jeżeli uchybię w nim jakimkolwiek obowiązującym tutaj normom :)
Zgłaszam się z problemem, który wystąpił u mnie podczas zabawy z Football Managerem 2013, a konkretniej z edytorem.

Mianowicie stworzyłem własny klub, umiejscowiony z Polskiej I Lidze. Stworzyłem ponad 20 zawodników, których przypisałem do wspomnianego klubu. Ustawiłem także parametry kontraktu każdego z nich.

Generalnie gra się bardzo przyjemnie, większych problemów nie mam. Jedyny, który mnie bardzo denerwuje to fakt, iż w osiągnięciach moich stworzonych zawodników brakuje osiągnięć klubowych (są tylko te, które zdobyli grając w reprezentacji). Okienko osiągnięć wygląda bardzo pusto, brakuje w nim zespołu dla którego (w chwili obecnej) grają, pusta jest posada, w ogóle wszystko jest puste. Pojawia się tylko wiersz "Cała kariera" i w ramach jego jak mówiłem osiągnięcia w reprezentacji.

Przekłada się to na biografię zawodnika, w której nie ma ani słowa np. o ilości spotkań rozegranych dla klubu, tudzież bramkach dla niego strzelonych. Nie wspominając już o indywidualnych osiągnięciach poszczególnych zawodników.

Na marginesie dodam, że wytransferowani do klubu piłkarze oraz ci którzy do klubu weszli poprzez szkółkę normalnie posiadają już wszystkie osiągnięcia oraz w efekcie prawdziwą biografię. Ponadto, gdy stworzonego gracza wypożyczyłem do innego klubu pojawiło się to zarówno w osiągnięciach jak i w biografii.

Liczę na waszą pomoc :)

 Thomas Sherwood Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2013 15:30    #1
Podbijam temat :)

 meofergreen Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 14:06    #2
Refresh tematu, bo to ciągle mnie nurtuje, a nikt nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie. Dlaczego?

 Mars-60 Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 06:14    #3
Tworząc nowy klub możesz stworzyć również jego historię i tak samo jest z zawodnikiem. Trudno, żeby pojawiały się u niego jakieś osiągnięcia jeżeli nie zostały one wpisane w jego kartę. Osiągnięcia reprezentacyjne dodawane są na bieżąco (ilość występów i bramki) natomiast klubowe uaktualniają się po zakończeniu sezonu lub po zmianie klubu i tak jest w opisie problemu - czyli wszystko jest OK.
Oczywiście, jeżeli dobrze zrozumiałem problem ;)

 Thomas Sherwood Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2013 18:20    #4
Dziękuję za odpowiedź :)
Gwoli wyjaśnienia- Po zakończeniu sezonu niestety osiągnięcia klubowe nie uaktualniły się. Wydaje mi się, że po prostu podczas tworzenia zawodnika należy w jego historii dodać klub dla którego się to tworzy. Dzięki temu w biografii pojawi się jakże ważny wpis, iż "N.N. rozpoczął swoją karierę w klubie (nazwa)"

 Mars-60 Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2013 19:54    #5
To wydawało mi się oczywiste, więc nie wspominałem o tym ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.