Rozgrywka zaczyna "mulić".

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2013, 20:32    Pytanie
Witam, do premiery FM 14, pykam sobie w 06.. Wróciłem po jakimś czasie do świata managera... Kiedyś miałem rok 2034 bodajże, ale zapis mi się spierniczył lekko mówiąc i wszystko szlag trafił...

Ale do rzeczy, jak można się domyśleć z nazwy tematu, rozgrywka zaczyna mi coraz wolniej chodzić. Na początku mi śmigała jak perszing, a teraz im dalej w las, tym gorzej...

Jakiś czas temu, przed spierniczeniem wczesnego zapisu tak nie muliło, a miałem ok 20 aktywnych krajów i jakieś 120 aktywnych lig . Wtedy na rozgrywkę nie narzekałem, a aktualna rozgrywkę mam na 4 kraje i na 10 lig... Mam rok 2014 a już mi zaczyna mulić tak, że tydzień rozgrywam w ciągu 5-7 minut +rozegranie jednego meczu, to tydzień rozgrywam w jakieś 12,13 minut.. To zdecydowanie za długo.

Jest jakiś sposób, by gierka zaczęła szybciej chodzić nie tracąc aktualnej rozgrywki ?

Mam nadzieje,że pomożecie panowie.
TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2013 09:34    #1
z każdego kraju miałeś średnio 6 lig :O
ło ja cie nie pierdole


przeczyść dysk, zdefragmentuj, usuń niepotrzebne gierki, dokup pamięć, przczyść rejestr, zmień żeby pokazywało kluczowe akcje(jeśli się da, nie wiem).

 dvyvek Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2013 11:33    #2
[quote="myfunnygame"]z każdego kraju miałeś średnio 6 lig :O
ło ja cie nie pierdole[/quote]

;)

Kiedyś w starszych wersjach FMa był tak program/edytor którym można było wykasować historię kariery, która kasowała statystyki i te inne, a w zamian za to gra chodziła płynniej. Pomocne to było gdy po kilku-kilkunastu sezonach już tak zamulało, że nie dało się grać.

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2013 11:56    #3
[quote="KibolekLP"]Witam, do premiery FM 14, pykam sobie w 06.. Wróciłem po jakimś czasie do świata managera... Kiedyś miałem rok 2034 bodajże, ale zapis mi się spierniczył lekko mówiąc i wszystko szlag trafił...

Ale do rzeczy, jak można się domyśleć z nazwy tematu, rozgrywka zaczyna mi coraz wolniej chodzić. Na początku mi śmigała jak perszing, a teraz im dalej w las, tym gorzej...

Jakiś czas temu, przed spierniczeniem wczesnego zapisu tak nie muliło, a miałem ok 20 aktywnych krajów i jakieś 120 aktywnych lig . Wtedy na rozgrywkę nie narzekałem, a aktualna rozgrywkę mam na 4 kraje i na 10 lig... Mam rok 2014 a już mi zaczyna mulić tak, że tydzień rozgrywam w ciągu 5-7 minut +rozegranie jednego meczu, to tydzień rozgrywam w jakieś 12,13 minut.. To zdecydowanie za długo.

Jest jakiś sposób, by gierka zaczęła szybciej chodzić nie tracąc aktualnej rozgrywki ?

Mam nadzieje,że pomożecie panowie.[/quote]

Nie no, może przesadziłem z tymi krajami, miałem prawie wszystkie jakie są w bazie danych w FM 06 :))

Za bardzo mi nie pomogłeś, bo gra mi chodziła dobrze, tylko teraz mi muli. Nie wiem dlaczego.
TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2013 11:57    #4
[quote="dvyvek"][quote="myfunnygame"]z każdego kraju miałeś średnio 6 lig :O
ło ja cie nie pierdole[/quote]

;)

Kiedyś w starszych wersjach FMa był tak program/edytor którym można było wykasować historię kariery, która kasowała statystyki i te inne, a w zamian za to gra chodziła płynniej. Pomocne to było gdy po kilku-kilkunastu sezonach już tak zamulało, że nie dało się grać.[/quote]

A znajdę gdzieś taki edytor w internecie albo cuś ? :)
TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2013 11:57    #5
[quote="dvyvek"][quote="myfunnygame"]z każdego kraju miałeś średnio 6 lig :O
ło ja cie nie pierdole[/quote]

;)

Kiedyś w starszych wersjach FMa był tak program/edytor którym można było wykasować historię kariery, która kasowała statystyki i te inne, a w zamian za to gra chodziła płynniej. Pomocne to było gdy po kilku-kilkunastu sezonach już tak zamulało, że nie dało się grać.[/quote]

A znajdę gdzieś taki edytor w internecie albo cuś ? :)
TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

 dvyvek Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2013 12:52    #6
Właśnie nie jestem w stanie sobie przypomnieć jego nazwy. Wiem tylko, że używałem go bodajże w FM08 albo 09. Najlepiej żeby ktoś się jeszcze wypowiedział na ten temat. Szukałem go tutaj ale nie ma go, chyba trzeba będzie poszukać na zagranicznych stronach.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2013 19:49    #7
Jest taki edytor ale do FM2009. Ja używałem go w FM2008 , ale nie polecam bardzo często po tym występuje crush dump
był - będzie - jest zawsze IKS!

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2013 21:19    #8
Dobra.. dzięki panowie za wszystkie odpowiedzi. Pierdziele, parę sezonów rozegrałem, wrócę po premierze FM 14. Albo jak zakupie FM 12 lub 13 po jakiejś promocyjnej cenie :) Do zobaczyska!
TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.