Australijski bug? (FM 2006)

 The Jack Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013, 23:34    #1
W ostatnim czasie rozpocząłem karierę na zasadzie wędrówki, czyli idę tam, gdzie mnie chcą. Wiele wczytanych lig i tak się kręci.

Po wielu sezonach, oprócz pracy w klubach, dostałem propozycję objęcia reprezentacji Australii, na którą chętnie przystałem. Zauważyłem, że oprócz menedżera drużyny U-21, w sztabie szkoleniowym kadry nie ma ani jednego pracownika, w tym najważniejszego - asystenta. Z tego tytułu zacząłem proponować kandydatom posady asystenta, trenerów itd. Zawsze gdy prowadzę reprezentację, miejsca w sztabie szkoleniowym proponuję najbardziej znanym ludziom i nawet w zaściankowych reprezentacjach chętnie przystają oni na moje oferty. W przypadku Australii jest jednak inaczej.

Wszyscy bez wyjątku pracownicy o reputacji "Światowa" jak jeden mąż udzielili odmownej odpowiedzi. Z każdą kolejną "turą" ofert zwracałem się do fachowców o coraz niższych reputacjach. Gdy ci z "Lokalną" również nie byli chętni do współpracy, wkurzyłem się i złożyłem propozycje pracownikom z reputacją "Nieznany". Oczywiście również "xxx odrzuca stanowisko, jakie zaproponowała Australia". Dodam, że dane stanowiska proponuję ludziom o odpowiedniej "specjalizacji", więc nie ma czegoś takiego, że proponuję posadę trenera fizjoterapeucie lub próbuję wcisnąć obserwatora na fotel menedżera drużyny U-19.

To jest jakiś bug tej wersji Football Managera? Dodam tylko, że wcześniej próbowałem coś zdziałać z reprezentacją Albanii (!), i tutaj bez problemu ściągałem najbardziej znanych włoskich szkoleniowców. Natomiast do pracy z reprezentacją Australii nie mogę namówić nawet Australijczyków.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.08.2013, 23:37

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.