Prośba do zarządu o zakup piłkarza !?

 szybkens Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2013, 20:15    #1
Witam. Nie mam pojęcia jak poprosić zarząd o kupno danego piłkarza, ogólnie nie wiem gdzie jest ta opcja... itp.
Proszę was o szybką pomoc. Z góry dziękuję^^
ps. słyszałem że tą opcje można wykorzystać gdy składa się ofertę za zawodnika, jest ona podobno gdzieś w prawym górnym rogu, lecz czemu ja jej nie mam ...?

 kaka222 Partyzant

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2013 20:18    #2
Rozumiem, że chodzi o sprowadzenie zawodnika mimo braku funduszy. Jeżeli tak to po wynegocjowaniu kwoty pojawi się opcja "poproś zarząd o fundusze na zakup zawodnika" czy jakoś tak i wtedy wchodzisz przez to w interakcje z zarządem i ich prosisz.

 szybkens Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2013 20:23    #3
Ok już rozumiem. Wielkie dzięki.

 szybkens Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2013 21:00    #4
Cieszyłem się że już jest ok ponieważ jak składałem ofertę za piłkarza to ukazała mi się opcja interakcji z zarządem a teraz znowu tego nie ma. O co z tym chodzi ?

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2013 14:24    #5
Mi sie udalo tak sciagnac Thierry'ego Henry sciagnac do RC Lens, ale tylko raz mi sie pokazala taka opcja. Potem chcac sciagnac tez jakas stara gwiazde (Anelke chyba), to juz sie nie udalo, nie bylo tej opcji ; /.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2013 14:33    #6
Nie można prosić zarządu o dodatkowe środki non stop. Takie rozmowy możemy odbyć tylko raz na jakiś czas.
twitter.com/Ceyvol

 Aulin Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2013 15:21    #7
Ta opcja jak dla mnie jest trochę bez sensu, bo później nie my odpowiadamy za negocjacje kontraktowe (przynajmniej ja tak miałem), a zarząd mi podpisał kiedyś tak wysoki kontrakt z zawodnikiem, że później go musiałem sprzedać...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.