Przy wczytywaniu crashuje

 PatrykW Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2011
Skąd: Borki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2013, 15:59    Pytanie
Witam , otóż mój problem polega na tym , tak przyznam się używałem FMRTE . Było to w małych ilościach , m.in . nieraz wyleczenie zespołu , czy usunięcie kartek i zmienienie imienia i nazwiska gracza . Mam już rok 2014 w grze ( luty ) zacząłem od 11 i mam problem , bo jak dojdę do kwietnia to gra crashuje , ale jak dam rezygnacje i przejdę na urlopie do października i grudnia 14' to jest już normalnie . Czy ten problem może ustąpić i czy mogę grać normalnie nie obawiając się crash dumpsów . ?

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2013 18:55    #1
Widze, że z nieoficjalnym edytorem to jest loteria - ja używałem i w 2010 i w 2011 i nawet w 2012 mnogo razy, swoje za uszami mam a jakoś ani razu nie wykrzaczyłem zapisu gry (dobra, w 2010 mi się udało, ale to czit na czicie). Błędy się raczej będą nawarstwiać, jeśli masz ochotę dalej ciągnąć wózek to graj i się migaj urlopami itd od zepsucia zapisu. Ale nikt Ci nie zagwarantuje, że długo w ten sposób pociągniesz.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.