Brak akcji w trakcie meczu

 Mario011 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2013, 19:54    Pytanie
Witam

Mój problem polega na tym że w trakcie meczu gdy mam zaznaczone aby pokazywało tylko akcje kluczowe a nawet rozszerzone pokaże mi co najwyżej 4 do 5 razy na mecz jakąs akcje ,grając we wcześniejsze wersję FM też przy kluczowych akcjach pokazywane były cały czas co parę minut sie włączały a tu potrafi przelecieć cała połowa i pokaże może jedną akcję.W związku z tym mam takie pytanie czy to może wina ustawień,taktyki czy może drużyny (Podbeskidzie) ?

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2013 20:32    #1
jesli nie grasz ofensywnie to nie bedziesz mial duzo akcji. a pytanie czy to wina ustawień itp. to skad my mamy wiedziec jak ich ustawiles??? z fusow nie wywrozymy

 Mario011 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2013 20:47    #2
Oczywiście że gram ofensywnie,poza tym wydaje mi się że to nie ma zadnego znaczenia ofensywnie czy defensywnie,chodzi mi o to że w meczu mam parę rzutów wolnych i rożnych a pokaże mi przykładowo 1 czy 2 akcje, to samo jest z sytuacjami pod bramkowymi,chciałbym wiedzieć czy Wy macie dużo pokazanych akcji w meczu

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2013 21:13    #3
teraz rozszerzone to jak kiedyś kluczowe

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2013 00:28    #4
przejrzyj sobie mecz na twoich ustawieniach a potem puść cały mecz w powtórce i przekonaj się dlaczego tylko te fragmenty zostały pokazane... większość pominiętych to akcje typu wybicie piłki na aut czy ciągłe podania do rywala albo strzały w okolice rogu boiska ;)

Chciałbyś oglądać takie "kluczowe" akcje, bo ja nie.

 Mario011 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2013 13:17    #5
ok dzięki

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.