Znikająca castilla ?!

 MauseR Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2013, 15:29    Pytanie
Witam , mam mały problem z drugą drużyną Realu Madryt.

Pierwszy sezon w lidze Segunda División wypadł im tragicznie pomimo wzmocnień jakie dla nich poczyniłem , spadli z ligi mimo drużyny spokojnie mogącej walczyć w Premiera D . No więc w następnym sezonie biorę się z za nich , dużo wzmocnień , zawodnicy po 2+ gwiazdki nawet jak na RM , menadżer odgórnie jakiś nowy i dobry. Grają sezon w 3 lidze , zajmują 2 miejsce w tej lidze lecz po rozpoczęciu nowego sezonu nie ma ich w 2 lidze , a co najgorsze nie mają żadnej przypisanej ligi ?! Chciałbym się dowiedzieć czy jest to jakiś błąd gry czy moi zawodnicy dalej dają dupy ? :D . Zauważyłem że na wykresie pokazującym historię , ligę oraz pozycję na nowy sezon są teoretycznie w 3 lidze , jednak są zaznaczeni przerywaną linią .

Zależało by mi na drużynie do której mógłbym wypożyczać zawodników grającej w wysokiej lidze gdyż pomimo sukcesów mój zarząd nie uważa posiadanie takiej za konieczną i nie mogę żadnej sobie wybrać lub znaleść.

 Jerry.Szn Partyzant

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2013 10:50    #1
Może odrzuciłeś zaproszenie do ligi?

 MauseR Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2013 23:05    #2
Nigdy nic nie musiałem zgłaszać.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2013 12:37    #3
Castilli się nie zgłasza do rozgrywek, to jest przecież w pełni profesjonalny zespół, który jak awansuje, to GRA. To nie U-19, gdzie możesz zaproszenie odrzucić. Skoro grali w Primiera Divison B to stamtąd nie ma przypadkiem tylko JEDNEGO miejsca awansowego ? Może to jest powodem dla którego ich nie ma. Dodaj im 3-ci poziom grywalny i zobacz co wtedy będzie się działo :>

 Alex2150 Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2005
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2013 14:45    #4
Skoro piszesz że w 3 lidze (Segunda Division B) zajęli drugie miejsce to grają w barażach i możliwe że tam polegli przez to nie awansowali do 2 ligi.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.