Wielka niewiadoma z posadą ?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2013, 23:53    #1
Panowie jak to w końcu jest ? Chce się dowiedzieć czy mogę podjąć pracę w klubie który nie jest w lidze ? I dlaczego jest zawsze tak że nawet jak podejmie się totalnie słaby zespół która jak spadnie z ligi to trener jest wyrzucany ? Nie wiem jak teraz jest bo raczej nie spotkałem się z tymi nowszymi wersjami z takimi sytuacjami ale do czego zmierzam ? Fascynuję i ciekawi mnie by , dostać pracę w klubie słabym na Islandii co wchodzi do I ligi ( odpowiednik 2 ligi ) i z tymi klubem nawet jak spadnę z ligi to żebym nadal tam był trenerem a nie że mnie wyrzucają jak to było w zeszłych wersjach.Chyba wiecie o co chodzi nie :D ?
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 szamal96 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2013
Skąd: Jerzwałd
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2013 09:15    #2
Chyba to normalne , że za słabe wyniki wyrzucają z zespołu .
Na starcie sezonu , możesz sobie postawić na cel uniknięcie spadku .
Możesz również pogadać z zarządem , żeby dali Ci więcej czasu na zbudowanie drużyny .
" Moja pasja to futbol, na drugim miejscu umieściłbym futbol, a na trzecim… futbol! "

 sebik__lg Partyzant

Postów: 153
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2013 11:29    #3
Jemu nie o to chodziło. Jeśli klub spada do ligi niegrywalnej to wtedy automatycznie jesteśmy zwalniani. Niestety taki urok tej gry.

 szamal96 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2013
Skąd: Jerzwałd
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2013 12:46    #4
A no to sorry , nie skojarzyłem o co dokładnie się rozchodzi :)
" Moja pasja to futbol, na drugim miejscu umieściłbym futbol, a na trzecim… futbol! "

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2013 13:32    #5
Mi się wydaje że to jest błąd gry gdyż jak teraz patrz na inne zespoły co spadły u mnie w grze to Ci trenerzy nadal widnieją jako trenerzy tych zespołów także jestem ciekaw czy mnie by wywalili bo poprzednie wersje pokazywały że możesz zostać zwolniony ale nie dlatego że wyniki bo słaby zespół ale być może dlatego że gra Cię wywala byś nie byłe trenerem bez gry w lidze ;)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 kowalsyk Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2013 14:56    #6
Trzeba pojąć, że trener zespołu, który spadł do ligi niegrywalnej i nie został zwolniony za słaby wynik, to może pracować, gdyż nie ma ograniczeń co do bazy danych. Ty masz i możesz pracować tylko w ligach wybranych, bo ciężko jest pracować w klubie, którego tak naprawdę nie ma

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2013 17:49    #7
No racja ale w sumie taka opcja powinna w sumie być możliwa by móc być w klubie w którym nie można grać w lidze bo w ten sposób bez ligi można powoli budować zespół wyłącznie na sparingach a potem normalnie zostać wylosowany do ligi :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.