zakup stadionu, budowa nowego czy rozbudowa ?

 hulk69 Wróg ludu

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
25.07.2013, 13:06    Pytanie
zakupiłem stadion na 10.000 widzów od miasta za ~57 mln zł, i zastanawiam sie czy dobrze zrobilem skoro chce budować nowy w niedługim czasie, moja frekfencja na koniec sezonu to 9.863 na 10.000 a więc trochę ponad 98,5% i moje pytanie czy rozbudowywać ten czy wybudowac nowy a jeśli wybuduje nowy to na ile miejsc on będzie i ile by mnie kosztował, poki co mam na koncie marne 150 mln zł no i zarząd nie chce sie zgodzić na budowę nowego (nie spodziewają sie wzrostu liczby kibicow w najblizszym czasie), a stary chciał rozbudować o około 2100 miejsc za 11,5 mln zł co mnie nie zadowala, dodam ze w tym sezonie gram w 1/2 finału LM i stadion pęka w szwach na każdym meczu, i na co 3 ligowym meczu też pęka w szwach, kiedy zarzad zgodzi sie na budowe nowego obiektu ? :)

 xTrampekx Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Reszel
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2014 14:24    #10
To chyba bym dostał jakąś wiadomość od zarządu.

 xTrampekx Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Reszel
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2014 14:53    #11
To chyba bym dostał jakąś wiadomość od zarządu.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2014 19:23    #12
[quote="xTrampekx"]witam!
Gram Lazio rok 2019r Dwa lata temu złożyłem prośbę do zarządu o nowy stadion, była odmowa ale po przecieku do prasy i krytyce pokazało mi w statucie próśb do zarządu 'budowa nowego stadionu- planowanie' , które kończyło się z dniem 26 maja . Po przekroczeniu wyznaczonego terminu nie dostałem żadnej wiadomości od zarządu , a w prośbach do zarządu znowu mam opcje budowa nowego stadionu.
Dlaczego??!![/quote]

Bo to jest bug - już wielokrotnie ludzie się o to pytali na tym forum. Wyszukiwarka się kłania...

Aktualnie ta gra jest niegrywalna aka gównem - nie można niczego rozbudować.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.02.2014 o godz. 19:25

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2014 00:25    #13
Zastanawiam się nad tym czy istnieje w FM 14 opcja przejęcia np. Legią Warszawą Stadionu Narodowego, bo pamiętam, że w FM 10 zdarzyło się mojemu koledze w czasie pobytu w Austrii Wiedeń dostać w prezencie Ernst Happel Stadion.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2014 11:42    #14
przejal ten stadion, gdyz istnieje mozliwosc wykupu stadionu w grze, na ktorym rozgrywa sie mecze. jako, ze nikt nie gra na narodowym - nie ma opcji jego wykupu

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2014 13:58    #15
Hmm, na Ernście Happelu też nikt nie grał, bo ten obiekt dostępny jest tylko na wyłączność ważnych meczy typu LM, jak klub ma za mały stadion, albo Derby Wiednia, bądź też domowe mecze reprezentacji Austrii, może coś w tej kwestii od FMa 10 się po prostu zmieniło... edt: W rzeczywistości też się zdarzają się takie przenosiny na już istniejący, a nieużywany obiekt tak jak np. Ruch Chorzów chce grać na Kotle Czarownic. Są jakieś szanse żeby SI rozważyło taką opcję w FM 15, gdyby opisać to na ich forum?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.02.2014 o godz. 14:03

 xTrampekx Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Reszel
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2014 21:49    #16
[quote="robal15"][quote="xTrampekx"]witam!
Gram Lazio rok 2019r Dwa lata temu złożyłem prośbę do zarządu o nowy stadion, była odmowa ale po przecieku do prasy i krytyce pokazało mi w statucie próśb do zarządu 'budowa nowego stadionu- planowanie' , które kończyło się z dniem 26 maja . Po przekroczeniu wyznaczonego terminu nie dostałem żadnej wiadomości od zarządu , a w prośbach do zarządu znowu mam opcje budowa nowego stadionu.
Dlaczego??!![/quote]

Bo to jest bug - już wielokrotnie ludzie się o to pytali na tym forum. Wyszukiwarka się kłania...

Aktualnie ta gra jest niegrywalna aka gównem - nie można niczego rozbudować.[/quote]

To znaczy że nikt nie może zbudować nowego stadionu czy czy to jest losowe?

 xTrampekx Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Reszel
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2014 21:49    #17
[quote="robal15"][quote="xTrampekx"]witam!
Gram Lazio rok 2019r Dwa lata temu złożyłem prośbę do zarządu o nowy stadion, była odmowa ale po przecieku do prasy i krytyce pokazało mi w statucie próśb do zarządu 'budowa nowego stadionu- planowanie' , które kończyło się z dniem 26 maja . Po przekroczeniu wyznaczonego terminu nie dostałem żadnej wiadomości od zarządu , a w prośbach do zarządu znowu mam opcje budowa nowego stadionu.
Dlaczego??!![/quote]

Bo to jest bug - już wielokrotnie ludzie się o to pytali na tym forum. Wyszukiwarka się kłania...

Aktualnie ta gra jest niegrywalna aka gównem - nie można niczego rozbudować.[/quote]

To znaczy że nikt nie może zbudować nowego stadionu czy czy to jest losowe?

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2014 22:47    #18
musisz sobie podejrzeć w edytorze jaką masz ustawioną maksymalną i średnią frekwencję, bo jeśli dajmy na to masz stadion na 40 tys. poj., abstrahuje od tego, że Lazio grasz na Olimpico pewnie, a max. możliwa frekw. wynosi dajmy na to 45 tys. to nikt o zdrowych zmysłach nie bd budował nowego stadionu dla 5 tys. miejsc. U Ciebie to wygląda pewnie tak, że nigdy nie zapełniasz ponad 90% miejsc na każdym meczu i stąd się to bierze, nawet w realnym świecie AS Romie ciężko jest wybudować własny stadion.

 H3rus Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2011
Skąd: Wronki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2016 20:15    #19
Siema.. trochę odkopię temat :)

zarząd mi wybudował nowy stadion, minęła data wybudowania a tu 0 newsa, w zakladce o obiektach jest nawet stary... o co kaman?

leee widze ze juz to bylo poruszane... ale lipa :P przez 2 lata nie poprawic takiego bledu

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.08.2016 o godz. 20:16

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.