FM 12 babole w rozgrywce

 Nostra Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2013, 18:33    Pytanie
Witam. Od sezonu 2017 zauważyłem pewien kwiatek. Otóż zacząłem prowadzić Artmedie (liga słowacka) i nawet nie rozegrałem jednego meczu a 3 piłkarzy miało kilka rozegranych spotkań?! (Przed rozpoczęciem sezonu i meczów kontrolnych). Mówię sobie mały błąd, ale teraz to już mam wielbłądy. Gram drugą połówkę sezonu tym samym klubem, a konkretnie mecz półfinałowy (wyjazdowy) w pucharze krajowym z Nitrą strzelam gola na 1-1 . Na ekranie i po akcji widzę, że strzelcem jest Schranz a na panelu informacji widnieje inny piłkarz (Dolny)!!!. Następnie Schranz strzela gola na 2-1 (widzę po akcji gol, a nie jakiś faul, spalony) na wyniku dalej jest 1-1 (sic!). W końcu strzelam Schustrikiem gola na 3-1 a na końcu meczu widnieje 2-1, mimo, że w powtórkowym meczu padają 4 regulaminowo bramki... Już nie chodzi nawet, że wynik jest mniej zadowalający, ale zupełnie odechciało mi się grać. Czy ktoś spotkał się z takimi błędami?

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2013 16:24    #1
ja odpowiedam tak... witamy w swiecie FM :D

Ja np w 13 spotykam babole, gram podobnymi ustawieniami (treningu i taktyki) w Fm 12. W FM 12 grają super, a w 13 jak dzieci we mgle :D

 Nostra Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2013 18:43    #2
Co do tamtej sytuacji nie zaliczenia bramek, to możliwe, że powodem było zbliżające się 50 trafienie gracza w lidze i drużynie i się zepsuło, bo po tych golach miałby 51 a tak ciągle 49 i stoi.

Teraz nie mogę kupić piłkarzy... Max pensja 65€ tygodniowo, ale średnia 425€. O co tu chodzi? Teraz nie wiem czy tylko save jest do kitu czy gra się tak zachowuje w dalszych sezonach.

 Nostra Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2013 17:38    #3
Kolejny błąd to mecz Ligi Europy ze Spartakiem Moskwa. Pierwszy mecz przegrany 0-3 (wyjazd) drugi wygrałem 2-1. Po meczu rozmowa motywacyjna i miałem do wyboru tylko gadkę, gdy się przegrywa co wzbudziło mój niepokój. Potem nie otrzymałem kasy za wygrany mecz a na końcu w terminarzu mecz 2-1 uznany został na czerwono (jako przegrany).

Czy jest możliwość wyczyszczenia jakiegoś folderu z grą który zawiera może jakieś błędy, żeby się ciągle takie wtopy nie pojawiały?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.07.2013 o godz. 17:38

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.