Problem z wczytaniem gry (FM13)

 adziksts Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2009
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2013, 16:36    Pytanie
Mam bardzo dziwny problem z wczytaniem save`wów. Otóż, gdy zapiszę grę w dowolnie wybranym momencie (czy to będzie bez rozegrania żadnego meczu, po kilku kolejkach ligowych, to bez różnicy) i następnie chce kontynuować rozgrywkę pojawia się komunikat - "Zapisana gra nie została wczytana". Tracę każdy zapis. Gra jest oczywiście oryginalna, wersja steam. Pierwszy raz spotykam się z takim problemem w FMie, w poprzednich wersjach zdarzało się, że save się psuł, ale było to po kilkunastu sezonach, a nie po każdym zapisaniu gry. Jest na to jakieś rozwiązanie?

 hulk69 Wróg ludu

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
17.07.2013 17:38    #1
mam dokładnie taki sam problem, zapisałem wczoraj gre i dzisiaj nie moge jej wczytac a właśnie zaczynam 4ty sezon, wcześniejsze działają ale ostatni nie trybi, a szkoda mi tyle powtarzac..

 adziksts Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2009
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2013 17:51    #2
Tobie chociaż wcześniejsze działają ;) Mnie nie działa żaden zapis, jaki tylko zrobię. Tobie po prostu padł zapis, zdarza się to i raczej z tym się nie da nic zrobić. Ja mam trochę inny problem, bo u mnie pada każdy zapis.

 hulk69 Wróg ludu

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
17.07.2013 18:00    #3
przynajmniej raz nie mam najgorzej ^^ no nic bede musial poswiecic w takim razie troche czasu na powtorzenie a jestem teraz w trakcie okna transferowego tak że zabawy będzie mnóstwo, szkoda tylko że pewnie inna grupa w lm mi sie wylosue bo mialem grupe śmierci i chciałem sie z nimi sprawdzić, trzymam kciuki że jakoś Ci sie uda z tego wybrnać :P pozdro

 hulk69 Wróg ludu

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
17.07.2013 18:18    #4
kurde a tak sobie pomyslalem że jak masz win7 to tak mateusz wcześniej napisał u mnie wejdz na sejwa i spróbuj go przywrócić ppm i tam jest opcja "przywróc do poprzedniego stanu" . Ja mam viste więc u mnie tej opcji niema ale w win7 jest bo skopiowałem sejwa żeby zobaczeć czy da rade w ten sposób ale oczywiście sie nie udało, jak nie to może spróbuj zaplanowac sprawdzanie dysku tam gdzie masz zainstalowane przy rozruchu albo spróbuj przywrócic system, może to pomoze. reinstalka FMa nic nie zmieni bo próbowałem, jakby coś z tych rzeczy pomogło ( o ile jesczze tego nie robiles) to daj znac jak wyniki, moze sie przydać na przyszłość.

 adziksts Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2009
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2013 18:20    #5
Nie to nic nie zmieni, bo po prostu po każdym zapisie nie mogę wczytać. Np. zapisuje od razu po rozpoczęciu gry, wchodzę do głównego menu, wczytuje grę i wyskakuje komunikat "Zapisana gra nie została wczytana".

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.07.2013 01:32    #6
napiszcie do SI Games jaki macie problem, powinni wam pomóc. Oczywiście po angielsku wszystko ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.