baza treningowa/scout bez kontraktu/rozgrywki juniorów

 smagul Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.07.2013, 10:59    Pytanie
Witam, na początek raport sytuacyjny. Gram juz z kilka miesięcy Polonią, minęły 4 sezony, kilka sukcesów udało się wywalczyć, ale temat nie jest o mojej karierze.
1) Rozbudowałem bazę treningową 2 razy. w FM Scout sprawdzajac mam 13/13/no Baza treningowa/objekty młodziezowe/szkoła No i zniknęła mi opcja rozmowy z zarządem o dalszej rozbudowie. Czy maksymalne rozbudowanie objektów jest zależne od czegoś? reputacja ligi, reputacja klubu, cokolwiek? No i czemu nie mam szkoły? Czy kiedyś udostępni się możliwość zrobienia szkoły? Może zarząd sam musi podjąć decyzje o jej budowie?

2) Niedawno Pawełek przerobił mi się na bardzo fajnego scouta. Postanowiłem go zatrudnić. Niestety mam już maksymalną ilość scautów w zespole więc trzeba jednego zwolnić. Popatrzyłem po atrybutach i znalazłem ofiarę, ale zwolnić jej nie mogę. Osoba ta nie ma informacji o kontrakcie, nie ma pensji, nie ma terminu zakończenia kontraktu a jest bardzo słabym scautem. Jak mogę się go pozbyć nie czekając do jego emerytury? Podobnie sprawa sie ma z trenerem białoruskiego Mińsk (mój klub filarny). Ponieważ trener nie ma kontraktu, to nie mogę wchodzić z nim w interakcje.

3) puchar mistrzów u-21 (czy tam u 20) Na jakiej zasadzie tam wybiera się zespoły? Widziałem że pojawiają się tam ekipy z różnych słabszych krajów (Chorwacja, Dania, Rosja, Rumunia...) z Polski jeszcze nie widziałem tam zespołu. Czy kiedykolwiek będę miał okazję zaprezentować tam swoje rezerwy lub u-19?

*I na koniec pytanie promocyjne: Jest jakiś fajny kraj, w którym rozgrywki młodzieżowe były by w formie ligi z awansami i spadkami + puchar młodzieżowy? Bardzo mu się podobają rozgrywki juniorskie i chętnie bym tam pomenagerował.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.