Wlasna Druzyna

 Reyneven Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2013, 23:33    Pytanie
Witam wszystkich,
Niedawno, bo zaledwie dwa tygodnie temu rozpoczelem przygodę z FM'em 2008, jest to moja pierwsza styczność z tego typu grami, i oczywiście jak każdy nowy użytkownik moim marzeniem było zrobienie swojej własnej drużyny. Tak wiec zajrzałem do edytora i rozpoczelem żmudną zabawę tworzenia wszystkiego od nowa, stadion, wszystkie informacje klubowe, zarząd, trenerzy oraz ekipa wspomagania typu scout i fizjoterapeuta. Jedyna cześć której nie wypełniłem to tabelka zawodników, jako ze planuje zbudować ich z obecnej bazy danych dostępnej w grze na zasadzie transferów. I tak zadowolony z swych sukcesów edytorskich zapisałem bazę, odpaliłem grę i... jakże wielkie było moje zaskoczenie gdy w wczytanej bazie nie mam w ogóle opcji wybrania kraju w których owa drużyna została umieszczona !
Dlatego drodzy fachowcy i wyjadacze takich spraw prosiłbym was o pomoc i wskazówki co popsułem by wymazać Anglię z dostępnych krajów na rozpoczęciu gry? :)

 maselko Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2009
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2013 11:11    #1
Ale nie ma tego kraju na liscie czy jest z żółtym trójkątem?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.06.2013 o godz. 11:13

 Reyneven Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2013 12:34    #2
Niestety całkowity brak kraju na liście, jakby Anglia nie istniała.

 BartuS Artysta Mentor

Postów: 146
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.03.2006
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2013 18:18    #3
A zespół dodałeś do ligi czy podmieniłeś? Bo jeśli dodałeś to musisz jeden usunąć, tak, aby liczba zespołów się zgadzała.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.