Gra obrony

 Jack Bauer Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2013 17:15    #11
[quote="myfunnygame"]Jack Bauer&Stefan

to nie wiem, mnie się udaje wygrywać na superofensywie i z jednym obrońcą, czasem wspieram lewym obrońcą ale jak już prowadzę w meczu :)
A jak stracę gola to się nic nie dzieje; w końcu oglądam dużo bramek a od tego właśnie jest futbol :D[/quote]

z tego co opisujesz to grasz mniej wiecej cos takiego a la brazylijska pogon szczecin. tam tez bylo 10 wspanialych, ze jak mieli pilke to sie chcieli pozabijac razem w 1 bramce rywale, ale gdy szla kontra to 1 slowacki bramkarz (Pernis) to troche bardzo za malo;p lub innymi slowy to typowa gra polskiej reprezentacji, czyli "huzia na jUzia" wypuszczaja swoje husaria z nieudolnym lewandowskim na czele, po ktorym musi naprawiac bledy i sprzatac je blaszczykowski, a i tak ten pierwszy zbiera laury. i gdy taka "przecietna" moldawia przetrzyma te ataki samolotem, a potem eskadra formaliny fornalika aka ciastoliny nie ma juz sil biegac, to zaczynaja sie klopoty a la hera w oparach i jest oblezenie bramki boruco-dudko-nieszczesnego-fabianskiego-tytonia i ch^$ "wi" kogo jeszcze. jakby wszyscy chcieli wparowac do 1 bramki to i tak nie daliby rady, bo gdzies sie zapodziala kondycja po drodze. jak sie gra warzywniakami i innymi tego typu odpadami, farbowanymi nieudolnymi lisami, to jest wlasnie tego efekt. pozostaje wierzyc w remisje polskiego rakotworczego systemu gry w najdalszej przyszlosci lub nie majac wlasnych pomyslow i oryginosci przekrecic haslo dawnej hiszpanii "gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze".

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2013 11:01    #12
pięknie to ująłeś :)

Z tym że u mnie ten obrońca dostaje noty w okolicach 8,7 bo sam pracuje w defensywie. A mnie szkoda bronić bramki szczególnie że chcę oglądać widowiska a nie szachy. Ofensywa daje rady, miałem 4, 5 oraz 6 meczów pod rząd gdzie strzelali po 3 i więcej goli. Zdarzały się też oczywiście okropne wpadki ale w rozmiarze max 2 golami gdy wpuszczałem rezerwowego środkowego ;).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.