Opieka nad młodym piłkarzem - brak opcji

 adashko Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.10.2006
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2013, 15:30    Pytanie
Witam.

Początek drugiego sezonu w ManUtd. Kupiłem Raphaela Varane'a z Realu (obecnie ma więc 20 lat).
Przedstawiając go na konferencji prasowej, otrzymałem pytanie, czy w związku z brakiem umiejętności posługiwania się przez niego językiem angielskim, przewiduję polecenie P. Evrze opiekę nad młodym zawodnikiem - odpowiedziałem że oczywiście.

Teraz jednak skończyły się urlopy, piłkarze wrócili do klubu, ja jednak w rozmowie z Evrą nie mam do wyboru Varane'a jako piłkarza którym mógłby się zaopiekować. Jest to dosyć dziwne, bo mogę wybrać np. starszego o rok Anglika Phila Johnsa Co jest

Jest dla mnie jakaś rada? Myślicie że brak Varane'a na liście w rozmowie może być związany z tym że w drużynie ma status kluczowego zawodnika? Z drugiej strony gdyby tak było, to pewnie dziennikarze nie pytali by o to.

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2013 16:11    #1
Pytania na konferencji prasowej sobie, ale chodzi tu pewnie o to, że Evra i Varane nie grają na żadnej wspólnej pozycji.

 adashko Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.10.2006
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2013 19:43    #2
No tak, Evra gra na lewej obronie a Varane na środku obrony - ale Phil Jones też jest środkowym obrońcą, bądź defensywnym pomocnikiem Oczy

Poza tym jest jeszcze kilka innych kandydatur do opieki i też są tylko środkowymi obrońcami.
Jakiś inny pomysł? :)

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2013 08:50    #3
Ten cały Varane to na jakiej pozycji on gra w FM 2012? =) Jeśli jest, jak piszesz, środkowym obrońcą, to tylko o to może chodzić =) Opiekunów wybiera się spośród piłkarzy, którzy mają chociaż jedną wspólną pozycję, na poziomie przynajmniej "uzdolniony", z tego co zauważyłem. Wybrał bym kogos o wyższej determinacji, i posiadającego w repertuarze jakieś ulubione zagrania, dobrze gdyby mówił również w tym samym języku, i grał w Twoim zespole również jako stoper, a nie na innej pozycji.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 22.05.2013 o godz. 08:54

 adashko Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.10.2006
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2013 11:38    #4
Mówimy o FM 2013.

Znalazłem już rozwiązanie w anglojęzycznym serwisie.
Otóż jest kilka warunków do spełnienia, żeby opieka była możliwa, m. in.
- opiekun musi mieć wyższy status w drużynie od młodego.
- młody musi mieć status w drużynie 'wykorzystywany w rotacji składu' lub niższy

Pozycja nie musi być ta sama w danej formacji, Phil Jones nie ma żadnej wspólnej pozycji z Evrą na poziomie 'uzdolniony' a jest możliwość opieki. Wystarczy że obaj grają w obronie.

Mój problem polega na tym że Varane ma u mnie status kluczowego zawodnika, inaczej nie mogłem niestety zaproponować, bo nie zdołałbym mu wypłacić oczekiwanego honorarium przy niższych statusach.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2013 12:15    #5
Bardzo cenne info, dzięki!

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2013 12:50    #6
Cholera, leci ten czas =)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.05.2013 o godz. 12:51

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution