Asystent

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2013, 05:07    Pytanie
Witam wszystkich nie wiem czy w dobrym temacie ale mam pytanko i chciałbym żebyście odpowiedzieli jak jest u was i co sądzicie i co tym myśleć
gram Napoli trzeci sezon mam asystenta cały czas tego jednego wczoraj otwarcie skrytykowałem pracę sędziów już nie pierwszy raz więc dali bana na nadchodzący mecz mogłem go oglądać ale nie mogłem nic po za tym akurat tak się złożyło że nadchodzący mecz był finałem pucharu Włoch grałem z Juve na początku wygrywałam później był remis 2-2 dogrywka tu jest pytanie czemu mój asystent przez prawie 120 minut nie przeprowadził żadnej zmiany miał do dyspozycji dwunastu zawodników niektórzy grajkowie mieli żółte kartki inni po meczu po meczu mieli oceny kondycyjne na poziomie 40-50 % nie których trzeba było zmienić czy to wina sztucznej inteligencji nie doróbki gry czy wina asystenta co o tym myśleć
ps .mecz wygrał Saogo który :) strzelił gola w dogrywce :)
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.