strategia a zmiany

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2013, 16:55    #1
Dość długo zastanawiam się nad takim zagadnieniem:
Czy jak ustawiam w poleceniach dla drużyny strategie np.: defensywę czy tam kontrole a później i tak przestawiam wszystkie suwaki to ma wpływ na drużynę obrana strategia? Wpływa jakoś na psychikę tych piłkarzy że dziś się będziemy bronić albo atakować? Powiedzmy że ustawiam strategię na kontrolę ale suwaka te na dole bardziej w styl defensywny kieruje? Albo daje strategie defensywa a tempo wolne, grę krótkimi podaniami itd.
Będzie dostosowanie się do suwaków czy napisu strategia???
Ciężko mi to wytłumaczyć :P

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2013 17:20    #2
Do suwaków, inaczej nie mialyb one sensu :P

Strategia główna nie wplywa tylko na te suwaki ponizej okna strategii ale tez na nastawienie pilkarzy (suwaki w ich indywidualnych poleceniach) jesli dobrze pamietam ;) Moge się mylic ale takie mam zawsze wwrażenie :P

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2013 17:24    #3
Po coś te wszystkie opcje tam są, jeśli na nic by nie wpływały, to jaki byłby sens umieszczania ich tam? :P

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2013 00:15    #4
Zauważyłem że zmiana strategii wpływa bardzo na mentalność zawodników. Widzę że nie bardzo za jasno napisałem o co mi chodzi. Dałem na początku strategię kontrola i suwaki ustawiły się same czyli gra szybka piłką i szeroko ale później sam zacząłem kombinować i przestawiłem je na wolne rozgrywanie i wąskie granie ale strategia tam drugie onienko od góry została kontrola. Wiadomo że jak przestawie teraz strategie np na deff to te suwaki które sam zaznaczałem i przesuwałem nie przesuną się tak jak w przypadku gdyby były odznaczone. Chodzi mi o to czy po takiej zmianie tylko w zasadzie strategii a nie suwaków zmieni się coś? Jak sam zauważyłem w opanowanej taktyce zmienia się mentalność.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 11.05.2013 o godz. 00:23

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2013 00:52    #5
Ja bardzo dobrze zrozumialem lecz nie widze problemów przy "zaptaszkowanych" suwakach by jakosc gry spadla, wręcz przeciwnie graja na swieżosci... to pewnie zalezy od wielu czynnikow o ktorych pewnie jeszcze dlugo sie nie dowiemy ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.