Fochy w demku 13

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.05.2013, 10:51    Pytanie
Witam, jak w temacie - dorwałem się do demka 2013, żeby zaliczyć jeszcze jedno podejście i się przekonać lepiej, czy gra warta ceny. Prowadzę Real Madryt i mam cholerny problem z foszkami zawodników. Dałem sobie najniższe doświadczenie, coby nie było za prosto, zgarnąłem SPCH po zwycięstwie u siebie 2:0, w lidze prowadzę mając 6 pkt nad Katalonią, w LM drugi (porażka z P$$$G i Dortmundem, obydwie frajerskie, 9 pkt po 5-ciu meczach). A moje gwiazdeczki (Pepe, Ronaldo, Jese, Benzema, Baptistao) mają foszka. Dostali grzywny za beznadziejną (by nie rzec pejoratywniej) grę i wielce obrażeni. W rozmowie prywatnej byłem spokojny i wyjaśniłem im, że nie żałuję grzywien i nie będę się cofał przed kolejnymi. Jese do tego ubzdurał sobie, że jest kozłem ofriarnym, że gra za mało itd. Leo się znowu obraził, bo jest napastnikiem, w 10 spotkaniach nie trafił do bramki (pieprząc kilka setek) i uważa to za całkowicie normalne.
Da się jakoś zapanować nad tymi foszkami małych gówniarzy, czy znowu research dał dupy i wpisał wszystkim w Realu profesjonalizm 1 i kontrowersyjność 20 i któryś rok z rzędu fapie pauki nad Katalonią i jej super sportowym zachowaniem (przykładów już nie wymieniam, limit nie pozwoli)?

 Pogro Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.05.2013 11:24    #1
W FM 2012 z kolei jeśli obrońca poda do napastnika drużyny przeciwnej, przez co padnie gol rujnujący cały mecz - gra tego "nie widzi". Ten sam obrońca został zawodnikiem meczu, a jak go zjechałem, to nie miał pojęcia dlaczego. Nie pamiętał o tej sytuacji.

Powinno być bardziej kompatybilnie z sytuacjami na boisku!

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.05.2013 11:42    #2
No, grałem w 2012 około 1500h, więc co najmniej kilka razy przerobiłem taką sytuację. Ale tak czy siak, nawet jak chcę jaśnie-panom odpuścić, to spełza to na niczym - grę mają w dupie, cały czas pełne gacie i są albo wściekli albo sfrustrowani. Co się w szatni nie powie, to ci foszki stroją i minki. Dać sobie z nimi spokój i wy**bać (poza CR7, jego szkoda), czy próbować załagodzić jakoś? Wiem, że w 12 działało wystawienie piłkarza na listę i danie zaporowej ceny, i tak przez jakieś 3 tyg. Po tym czasie spora część grajków się łamała i prosiła o zdjęcie z listy transferowej, potem zagrali kilka meczy i przechodziło alienowanie na mnie.

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.05.2013 14:07    #3
Niestety, piłkarze nie mają szacunku do Twojego doświadczenia, skoro dałeś sobie najniższe. Na Twoim miałbym przeczekałbym jakoś ich fochy, rotował składem, wygrał jakiś tytuł, a najlepiej kilka i wtedy wprowadził trochę zamordyzmu. Zresztą u Ciebie w Realu to tak jak w życiu. Pepe chciałby ustalać skład na mecze, już nawet prasie obwieścił kogo to on by powołał na bramkę :).

Użytkownik uznał post za pomocny

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.05.2013 16:45    #4
A ja zmieniłem moje podejście co do wyboru własnej reputacji. Zawsze brałem automatyczny wybór - ale jaki to jest realizm, gdy np. Lechię Gdańsk obejmuje nieznany nikomu koleś z ulicy? Biorąc Arkę w FM2013 wybrałem zawodowca i specjalnie nie poczułem, żebym miał w ciul łatwiej. Awans do Ekstraklasy zaliczyłem w Arce i na reputacji automatycznej wcześniej i na zawodowcu właśnie.
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.05.2013 20:02    #5
Po pierwsze to to jest demko więc jeszcze wersja przed wszystkimi "paczami". Po drugie jak przeczytalem ze masz doswiadczenie amator to juz wiedzialem o co chodzi ;)
Tak jak napisal untertheskin musisz zaczac wygrywac i nie rozmawiaj w ogole z pilkarzami ew. im mów zeby grali na luzie ale na pewno im nie gróź(groź?)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.05.2013 o godz. 20:03

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.05.2013 23:16    #6
Jakoś jak spokojnie mówię grajkom, że nie jestem zadowolony z ich formy, to większość ogarnia kuwety i przyznaje mi rację (Ramos, Casillas, Arbeloa, Varane, Modric, Essien, Higuain + wszyscy młodsi poza Leo). Ale zgaduje, że przekonam się o tym po kupnie pełnej wersji - póki co zamieniłem Benzemę na Falcao, ściągnąłem Carvajala i Muniaina, prawdopodobnie wypożyczę Jese, coby nie płakał ciągle. Dam radę chyba, jakbym nie dał ogarnąć kopaczy, to napiszę kolejny post. A pytałem, bo w 2010 i 2011 było prościej z gwiazdami.

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.05.2013 23:33    #7
Mały oftopik - że tak sięgnę do historii, to ja największe fochy widziałem w wykonaniu Nicolasa Anelki w CM01-02 :) - ponad pół roku walczyłem z tą parówą w Celtiku Glasgow. A tam nie miałem tak dobrych narzędzi do rozmów jakie są w nowych eFeMach.
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.