Zepsuty save

 techniczny Młody aktywista

Postów: 331
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2013, 07:59    Pytanie
Mam taki problem, dotyczy FM 12 - wyskoczył mi crash dump, ale że raz na jakiś czas tak się zdarza, to po prostu załadowałem grę od nowa. I teraz nie mogę wchodzić w wyniki meczów. Żadnych. An swojego klubu, ani reprezentacji, ani innych klubów. Do tej pory nie było takiego problemu. Jestem między sezonami, a nie mogę podejrzeć meczów z zakończonego sezonu, ani tych które są bieżące. Trwają właśnie MŚ i również nie mogę wejść w dany wynik. Najeżdżam na niego, klikam, ale nie ma żadnej reakcji. Dodam, że nie zmieniałem nic w głębi szczegółów. To jest pierwsza część problemu.
Druga jest taka, że zanim wyskoczył mi crash dump, zakontraktowałem dwóch zawodników, którym kończyły się kontrakty. Niestety, info o tym, że mają do mnie przejść zniknęło z ich profilu, ale co kilka dni dostaję informacje, że zawodnikowi temu skończył się kontrakt i zostanie on w swoim klubie na zasadzie kontraktu odnawialnego, aż ktoś go kupi. Gdy chcę złożyć ofertę, to wyskakuje mi komunikat, iż zawodnik zgodził się już przejść do mojego klubu. W zakładce "transfery" również tego zawodnika nie ma.
Wie ktoś może jak to wszystko naprawić? Gram sezon 2025/26, mam mnóstwo sukcesów, tyle pracy w budowanie potęgi, a tu wszystko może pójść na marne :/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.