FM nie uruchamia się

 verchi17 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2013, 08:56    Pytanie
Witam, mam wielki problem z FM 12. A więc, wcześniej działał mi normalnie, ale, że komputer był już zamulony to zrobiłem formata. No i wcześniej miałem Viste 32 bitową, teraz mam 7 64 bitową. No i problem polega na tym, że jak już zainstalowałem sobie grę wszystko ładnie, ale jak ją włączam to nic się nie dzieję. Niby fm jest w procesach, ale tylko w procesach, bo tak to się nic nie dzieje. Jak kliknę jeszcze raz żeby włączyć fm'a to wyskakuje, że football manager jest uruchomiony. No i już próbowałem otworzyć w tym trybie okienkowym, tzn. z dopisaniem tego windowed na końcu; próbowałem też uruchomić w zgodności z Vistą i z xp, ale wtedy pojawia się inny błąd. Myślałem, że to może wina tego Windowsa, bo jak szukałem na forach porad, to każdy kto miał taki problem miał Windowsa 7. No więc ściągnąłem sobie FM 08, żeby sprawdzić czy nie będzie z nim żadnych problemów. No i działał normalnie. No, ale stwierdziłem, że to stara gra więc ściągnąłem jeszcze Fifę 13 no i też działa normalnie, więc już nie wiem o co chodzi. Liczę na waszą pomoc:)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2013 16:33    #1
Bylo juz gdzies to rozwiazanie, nie znajde Ci tego ale jak bedziesz chcial to sam go tutaj znajdziesz. Co do "-windowed" to musisz tam dac jeszcze spacje przed myslnikiem jak dobrze pamietam a niektorym to przeszkadzalo w rozwiazaniu problemu. Jesli to nie podziala sprobuj przeinstalowac stery do karty graficznej ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.