Wpływ trybu oglądania meczu na przebieg spotkania

 Rio5fan Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2013, 12:28    #1
Witam.
Wyczytałem w Internecie informację na temat tego, że tryb oglądania spotkania może wpływać na ilość sytuacji oraz wynik. Krótko mówiąc: jeśli jest tylko komentarz, to wynik jest realistyczny, jeśli oglądamy całe spotkanie, to nie ma bramek, za to są faule. Sytuacje kluczowe przekładają się na prawdziwą kanonadę.

Nie znalazłem też złotego środka, bo oglądanie całego meczu zabiera dużo czasu, ale stwarza możliwość obserwowania przebiegu spotkania. Kluczowe spotkania są szybsze, ale mam wrażenie, że wszystko dzieje się jakby przypadkowo.

Dwa pytania do Was: czy myślicie, że tryb oglądania meczu wpływa na wynik? W jakim trybie oglądacie mecze Waszych drużyn?

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

 Tomek83 Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2013 12:32    #2
Jak gram tylko komentarz to mam wrazenie ze osiagam lepsze wyniki a kiedy wychodze na chwile do windowsa w trakcie meczu to gdy wchodze z powrotem w tym momencie na 99 % wpada gol dla przeciwników

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2013 12:38    #3
Moim zdaniem nie ma to znaczenia. Jak oglądasz cały mecz więcej widzisz = lepszy wynik. A jak wychodzisz z gry nie dostrzegasz sytuacji boiskowych w wyniku których pada gol.
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2013 21:26    #4
Tryb 2d-sytuacje kluczowe/rozszerzone albo 3d-kluczowe.

Lepsza pierwsza opcja ;)

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2013 09:19    #5
Ja gram na 3d i tylko kluczowe sytuacje.

Przy okazji mam pytanie.Przy czerwonej kartce i kontuzji która eliminuje gracza gra się zatrzymuje , a czy da się też tak zrobić żeby zatrzymywała się jak zawodnik ulegnie delikatnej kontuzji i może grać dalej?Często tego nie zauważam albo jestem w Windowsie a jak się go od ręki zmieni to nie ma poważnej kontuzji.

Gdyby ktoś wiedział jak to zmienić to będę wdzięczny za podpowiedź.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.