FM 2013, demo a pełna wersja - wymagania

 samir92 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 769
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2013, 17:10    Pytanie
Witam,
jako, ze mój komputerek stacjonarny do najszybszych nie należy postanowiłem przed zakupem najnowszego FMa sprawdzić, jak będzie mi chodziło demo. Chodzi ok i jeśli gra by miała działać tak samo, to kupuję i gram. Ale mam złe doświadczenia z edycji 2012. Zrobiłem wtedy dokładnie tak samo, zadowolony z "testów" dema, kupiłem pełna wersję i się odrobinę rozczarowałem. Wszystko chodziło wolniej, ekrany się dłużej ładowały, mecz w 3D delikatnie przycinał itd. Nie chodzi mi o przetwarzanie, bo tu wiadomo, że wpływ mają wybrane ligi, tylko o ogólną prędkość gry.

Dlatego pytam tych, którzy grali i w demo 2013, i w pełna wersje, najlepiej na nie najmocniejszych, ale spełniających wymagania kompach - jest jakaś różnica pomiędzy demem i pełniakiem? Zauważyliście, że coś się dłużej ładuje, że np. rozgrzewka trwa dłużej albo że grze zdarza się przyciąć w niektórych momentach?

Z góry dzięki za odp.

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 09.03.2013, 17:12

Darkness... for me is where I shine

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.