Popierdo.... taktyka i silnik meczowy.

 samer Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2013 18:23    #21
Witam,

Ja takze nie moge sie zgodzic ze z silnikiem i taktykami jest tak zle..
faktem jest ze pare kwestii jest irytujacych ale tak bylo w kazdej czesci, cos sie znalazlo co irytowalo.

Moim zdaniem w 2013 slabszymy klubami ciezko grac ciagle tym samym ustawieniem. We wczesniejszych czesciach mozna bylo ustawic 2 taktyki i w gruncie rzeczy to wystarczalo, zmienialo sie jedynie zawodnikow. W tej czesci gram Valle d'Aoste (poczatkowo najnizszy dostepny poziom we Wloszech). Po 5 sezonach zagralem w serie A a po 6 w lidze europy. Jednak zeby to osiagnac taktyke musialem zmieniac znacznie czesciej, w serie A. Mogac zaproponowac max wynagrodzenie na poziomie 20tys eur tygodniowo(kluby w serie b daja znacznie wiecej) taktyke dostosowuje praktycznie do kazdego przeciwnika i to daje efekty. We wczesniejszych czesciach po dwoch sezonach mialo sie praktycznie samograje i zbyt wiele nie trzeba bylo krecic.

natomiast co do transferow to sa denerwujace jesli chodzi o sprzedaz zawodnikow. Ciezko uzyskac marżę jaka ustalaja inne kluby, jest to praktycznie nierealne przynajmniej w moim przypadku nie udalo mi sie sprzedac kogos z duzym zyskiem ponad wartosc podawana w profilu, zatrudnialem dyrektorow ktorzy mieli sie tym zajmowac ale to dopiero byla porazka.

 Jack Bauer Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2013 17:04    #22
[quote="samer"]Witam,

Ja takze nie moge sie zgodzic ze z silnikiem i taktykami jest tak zle..
faktem jest ze pare kwestii jest irytujacych ale tak bylo w kazdej czesci, cos sie znalazlo co irytowalo.

Moim zdaniem w 2013 slabszymy klubami ciezko grac ciagle tym samym ustawieniem. We wczesniejszych czesciach mozna bylo ustawic 2 taktyki i w gruncie rzeczy to wystarczalo, zmienialo sie jedynie zawodnikow. W tej czesci gram Valle d'Aoste (poczatkowo najnizszy dostepny poziom we Wloszech). Po 5 sezonach zagralem w serie A a po 6 w lidze europy. Jednak zeby to osiagnac taktyke musialem zmieniac znacznie czesciej, w serie A. Mogac zaproponowac max wynagrodzenie na poziomie 20tys eur tygodniowo(kluby w serie b daja znacznie wiecej) taktyke dostosowuje praktycznie do kazdego przeciwnika i to daje efekty. We wczesniejszych czesciach po dwoch sezonach mialo sie praktycznie samograje i zbyt wiele nie trzeba bylo krecic.

natomiast co do transferow to sa denerwujace jesli chodzi o sprzedaz zawodnikow. Ciezko uzyskac marżę jaka ustalaja inne kluby, jest to praktycznie nierealne przynajmniej w moim przypadku nie udalo mi sie sprzedac kogos z duzym zyskiem ponad wartosc podawana w profilu, zatrudnialem dyrektorow ktorzy mieli sie tym zajmowac ale to dopiero byla porazka.[/quote]

to tak na marginesie twoj komentarz jest idealna odpowiedzia dla "znawcow", ktorzy nie wiedza, czym sie rozni nawet pierwsza polska liga od II hiszpanskiej czy III wloskiej, czy w ktorej ty tam jestes, bo nie jestem pewien szczebla twojej "kapeli":)

[quote="myfunnygame"]hehe, lubie czytac takie zale nt. gry na cmrev. Od razu się humor poprawia :P
Jestem ciekaw jak bardzo analizujesz grę i po co skoro to gra :)[/quote]

no wlasnie, dobre pytanie, czemu lubie ta gre? bo wole meczyc sie nad potencjalna przyszla chwala niz codziennie o poranku zabijac sie z kartoflarzami w LidRZe o bulki i pieczywo lub pieczywo i bulki, kto co lubi i woli;]

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.06.2013 o godz. 17:07

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.