Jak zmienic klub

 dolls12 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2013, 16:15    Pytanie
Witam
Zacząłem grac jako menadżer Man City z którym wygrałem ligę i ligę mistrzów kiedy odszedłem z klubu po sezonie od razu przyjął mnie RM z którym tez po jakimś czasie wygrałem ligę i ligę mistrzów teraz jak odszedłem z klubu nie mam żadnych ofert, a chciał bym np. zmierzyć się w Bundeslidze za sterami bayernu, Serie A za sterami milanu lub interu czy też Ligue 1 za sterami PSG

 soczo1 Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2013 16:50    #1
Musisz czekać, aż zwolni się wakat w tych drużynach i złożyć podania, może przyjmą, może nie ;)

 dolls12 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2013 17:25    #2
a jest taka możliwość żebym się w jakiś sposób polecił??:P

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2013 18:18    #3
Ewentualnie jest inny myk... Troche kanciarski, ale jak Ci bardzo zależy to możesz skorzystać.
Stwórz nowego menadżera i zatrudnij go w klubie w którym chciałbyś grać. Od razu przejdź nim na emeryturę (zwolni się po nim miejsce). Złóż podanie o bycie menadżerem swoim pierwszym awatarem i trzymaj kciuki żeby Cię przyjęli :)
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 dolls12 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2013 20:01    #4
Właśnie czytałem tez gdzieś o tym ale jka robię nowego menadżera to zaczynam zawsze od 2011 od podstaw
jka byś mógł to powiedz jak dodać nowego menadżera tak żeby rok został ten sam
z góry dzięki

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2013 20:06    #5
To powiem Ci ze masz jakąś grubą wersje skoro Ci gra wraca czas. Jestem wstrząśnięty tym co przeczytałem Oczy

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2013 20:40    #6
Ogólnie to nigdy nie przeszkadza mi tłumaczenienie spraw z dziedzin w których jestem już 'wtajemniczony', gdyż samemu zdarza mi się być po tej drugiej stronie' pytania, poszukując odpowiedzi w sferach które jeszcze słabo się orientuję. Z tego powodu wynalazki typu fora internetowe - chociażby to na którym teraz piszemy uważam za coś niesamowitego! Wracając jednak do pytania Dollsa to już tłumaczę sposób. To co ty napisałeś to jest rozpoczynanie rozgrywki od samego początku z nowym menadżerem i całkowicie nową bazą. To co my chcemy osiągnąć to do już aktualnie toczonej rozgrywki dorzucić nowego trenera cwaniaczka, który ucieknie po 1 dniu z klubu twoich marzeń. Wczytaj save ze swojej starej rozgrywki, otwórz rozwijane menu (tam gdzie jest zapis czy wczytanie rozgrywki), pod 'ustawieniami' powinieneś znaleźć napis 'Dodaj nowgo menadżera'. Jest to opcja dzieki której można grać w FMa na 1 komputerze równolegle kilkoma menadżeram samemu bądź z przyjaciółmi (tzw. gorące krzesła/hot seats). Tworzysz menadżera i wybierasz klub który chciałbyś prowadzić swoim pierwszysm awatarem. Tóż po tym jak zostanie zatrudniony w klubie przechodzisz nim na emeryturę. Potem już tylko zostaje złożenie podania w klubie pierwszym menadżerem. Jak się nie uda za pierwszym razem to naley robić to aż do skutku - w końcu powinno się udać ^^... Mam nadzieję że pomogłem
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 dolls12 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2013 20:47    #7
Dzięki wielkie
temat do zamknięcia

 dolls12 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2013 20:47    #8
Dzięki wielkie
temat do zamknięcia

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.