Bardzo długa kontuzja

 leszczu Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2011
Skąd: Włodzimierzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013, 21:50    #1
Witam. Mam spory problem, prowadzę malagę 3 sezon i mój najlepszy zawodnik odniósł poważną kontuzję i będzie miał 5-miesięczna przerwę. W FM po takiej kontuzji zawodnik się już nie nadaje praktycznie do niczego. Czy można ją jakoś usunąć albo zmniejszyć ?

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 21:58    #2
To jest najgorsze.
Ja zauważyłem, że jesli kontuzja jest do 2 miesiecy, to zawodnik nie traci umiejetnosci, ale jestli juz ponad 2 miesiace, to traci AŻ 1 gwaizdke i praktycznie kazdy atrybut maleje ...
Przez to stracilem 2 zawodnikow z FC Porto - Castro i Martinez już sprzedani.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 21:59    #3
Odpal FMRTE i usuń mu tę kontuzję po prostu :)

 Biggi Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.05.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 22:11    #4
[quote="chris000"]To jest najgorsze.
Ja zauważyłem, że jesli kontuzja jest do 2 miesiecy, to zawodnik nie traci umiejetnosci, ale jestli juz ponad 2 miesiace, to traci AŻ 1 gwaizdke i praktycznie kazdy atrybut maleje ...
Przez to stracilem 2 zawodnikow z FC Porto - Castro i Martinez już sprzedani.[/quote]

W sumie nie do końca tak jest jak napisałeś. Na przykład u mnie w ManU Mario Gotze, który miał 3 miesięczną kontuzję wrócił do gry i przez kilka meczy po kontuzji nie grał najlepiej ale teraz wrócił do dawnej formy (czyli znowu dużo asystuje i strzela). I też wielu innych piłkarzy po długiej kontuzji wraca do zespołu i grają bardzo dobrze. Więc nie do końca jest to prawda.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.02.2013 o godz. 22:13

 leszczu Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2011
Skąd: Włodzimierzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 22:32    #5
[quote="kondi192"]Odpal FMRTE i usuń mu tę kontuzję po prostu :)[/quote]

niestety nie mogę, gdyż nie mam wykupionej licencji

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 23:10    #6
Po kontuzji musisz dać się trochę ograć zawodnikowi, odbudować trochę kondycję (chociażby przez grę w rezerwach, końcowym kwadransie meczu). Możliwe że dobrym wyjściem jest przeczekanie z stawianiem na niego od pierwszej minut dopiero w następnym sezonie, tak by ten przez okres przygotowawczy mógł się fizycznie przygotować i zgrać. Wtedy różnica nie powinna być tak widoczna.
#TeamTyniec

 leszczu Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2011
Skąd: Włodzimierzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2013 23:23    #7
[quote="Chod"]Po kontuzji musisz dać się trochę ograć zawodnikowi, odbudować trochę kondycję (chociażby przez grę w rezerwach, końcowym kwadransie meczu). Możliwe że dobrym wyjściem jest przeczekanie z stawianiem na niego od pierwszej minut dopiero w następnym sezonie, tak by ten przez okres przygotowawczy mógł się fizycznie przygotować i zgrać. Wtedy różnica nie powinna być tak widoczna.[/quote]

Jeszcze się nie spotkałem z tym, żeby po takiej kontuzji coś z zawodnika było, atrybuty po prostu spadają o jakieś 2-3 i tego się już nie nadrobi

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.02.2013 10:13    #8
Poprostu potem musisz mu dać troszkę cięższy trening i stawiać na niego w meczach to atrybuty powinny wrócić na swoje miejsce.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.